Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada ağlamak

Rüyada ağlamak

801
1
Rüyada ağlamak

Rüyada kısık sesle ağlamak, üzüntü ve sıkıntılarınızdan kurtulup ferah günler geçireceğinize işaret sayılır.

Rüyada yüksek sesle ağlamak, bir belaya bulaşacağınıza ve sonunun kötü duruma varacağına işarettir.

Rüyada ağlamadığınız halde gözlerinizden yaş gelmesi, olmasını beklediğiniz bir işin olmayacağına veya hayırlı haberler almayacağınıza işarettir.

Rüyada gözlerinizden yaş yerine kan gelmesi, kalbini kırdığınız birinden ötürü çok sıkıntılı günler geçirip pişman olacağınıza işarettir.

Rüyada ağlayarak Allah’a yalvardığınızı görmek, bol ve bereketli günler geçireceğinize veya yağmurlu bir döneme gireceğinize işarettir.

Rüyada ölünün arkasından ağladığınızı görmek, keder ve sıkıntılarınızın en son noktaya geleceğine işarettir.

Rüyada ağlamak, daima iyiye yorumlanır. Göz yaşı döktüğünü gören kimse çok sevinir. Bütün dertlerinden, sıkıntılarından sıyrılır. Hüngür hüngür ağlayan, gözyaşlarıyla üstünü veya etrafını ıslatan insan sadece sevinmekle kalmaz, büyük mutluluğa da kavuşur. Ayrıca çevresindekileri de sevindirir. Rüyada gözyaşı dökerek ağlamak ruhun saflığını işaret eder. Yani insan son derece temiz kalpli, iyi biridir. Bu ağlama, onun hata ve günahlarının da geçmişte kaldığını belirtir. Rüyada gözyaşı dökmeden ağlamak sıkıntıdan kurtulma olarak yorumlanır. Fakat istenen, beklenen mutluluğa henüz zaman vardır. Ağlama, ayrıca gülmek olarak da yorumlanır. Yani rüyada ağlamak kimse gerçek yaşamda çok hoşuna giden bir durumla karşılaşarak güler.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz