Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek

1070
1
Rüyada kedi görmek

Rüyada kedi görmek, sevdiğiniz bir insan ile aranıza mesafe gireceğine ve çok fazla üzüleceğinize işarettir.

Rüyada kedi sevmek, bir yakınınızın sizden para alabilmek amaçlı bir çok hain planlar yaptığına ve bu planlar ile etrafınızda dolaştığına işaret sayılır. Dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada kedi öldürmek, bu rüyayı gören kimse iş veya okul hayatında hiç hoşlanmadığı veyahut rakip gördüğü bir kişinin bazı havadislerini alacağı anlamına gelir.

Rüyada çiftleşen kediler görmek, çok umutlu olduğunuz işlerin bile suya düşeceğine veyahut evlilik ya da nişanlılık gibi planlarınız var ise olmayacağına işarettir. Rüyada kedi görmek

Rüyada uyuyan bir kedi görmek, bir düşmanınız ile büyük bir kavga yapacağınıza ve bütün nefretinizi ona göstereceğinize işarettir.

Rüyada bir kedi tarafından tırmalanmak, kendinize çok yakın gördüğünüz ve her zaman yardım ettiğiniz bir kişiden ihanet göreceğinize işarettir.

Rüyada kavga eden kediler görmek, samimiyetine inandığınız ve çok sevdiğiniz birinden beklenmedik davranışlar göreceğinize işarettir.

Rüyada kedi görmek, kedi rüyası iki ayrı şekilde yorumlanır. Kedi sevenler için bu rüya hayırlıdır. Kediden hoşlanmayanlar için de olumsuzdur. Kedi sevenler için bu hayvan yakın dost, anlayışlı ahbap, zeki tanıdıktır. Evinde güzel bir kedi görenin günleri keyifli geçer. Evde güzel bir kedi talihin açılacağına işaret eder. Kedinin miyavlaması tez haberdir. Kedinin kendisini sevdirmesi, kucağa çıkması toplum hayatıyla ilgili iyi gelişmelerdir. Bu hayvanı sevmeyen için kedi sinsi, çıkarcı, kolaylıkla kötülük yapabilecek, entrikacı tanıdık olarak yorumlanır. Evinde kedi gören böyle biri bir düşmanlıkla karşılaşır. Bir zarar görebilir. Rüyada bir kedinin öldüğünü görmek kederdir. Rüyasında kediyi öldüren bir belayla karşılaşır.

1 Yorum

  1. Merhaba,

    Rüyamda mavi bir kedi gördüm, kedi bahçede gezerken birden bire karşısına köpek çıkıyor ve kedi kaçmaya başlıyordu, kedi kaçarken üstüme çıktığını ve benim suratımı yırttığını gördüm.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz