Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmek

416
0
Rüyada deniz görmek

Rüyada deniz görmek, olmasını istediğiniz isteklerinizin olacağına ve huzurlu günlerin sizi beklediğine işaret sayılır.

Rüyada denizde yüzmek, bu rüyayı gören kişi maddi ve manevi huzura ereceğine ve bundan sonraki hayatını daha rahat geçireceğine işarettir.

Rüyada denize girmek, bu rüyayı gören kimse art arda bazı yolculuklar yapacağı ve bir çok ülkeyi gezeceği anlamına gelir.

Rüyada dalgalı bir deniz görmek, çevrenizdekilerden veya uzaktaki birileri tarafından tehlikeye maruz olduğunuz anlamına gelir. Temkinli olmanızda fayda var.

Rüyada yeşil veya mavimsi deniz görmek, aşk ve iş hayatınızın artık yolunda gideceğine ve bütün huzursuzlukların ortadan kalkacağına işaret sayılır.

Rüyada deniz düşmek, işinizden kazandığınız tüm mevki ve kıdeminizi kaybedeceğiniz anlamına gelir.

Rüyada dalgalı ve karanlık bir deniz görmek, bundan sonra işlerinizin tamamen terse dönüp, bir çok sıkıntı yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada deniz görmek, Deniz rüyaları genellikle iyiye yorulur. Masmavi engin deniz, insanın yaşamına anlam katacak, olgunlaşmasını sağlayacak uzun bir yoldur. Dalgalı bir deniz mtluluğun bazı sorunlardan sonra geleceğine işaret eder. Dibi kumlu, berrak deniz büyük servettir. Denizde fırtına, hayatın tamamen değişeceğini, birbirini izleyecek olaylardan sonra huzura kavuşulacağını açıklar.

Denizde yüzdüğünü gören insan, arka arkaya yolculuk yapar. Bir tekneyle denize açılmış olduğunu gören de işini veya yaşam tarzını değiştirir. Deniz köpük köpük oluyorsa bolluk yakındır. Bu, miras olarak da alınabilir. Denizin rengi grimsiyse insan bir kısmet yüzünden düşmanlıkla karşılaşacaktır. Denizin rengi güzel değilse iyi sayılmaz. Bu, parayla ilgili büyük sorundur. Böyle bir denizi aşan insan bir süre para sıkıntısı çektikten sonra yaşantısına yeniden yön verecektir. Denize açılıp balık tuttuğun gören insan pek ok yerden kısmet alır ve zengin olur.

Deniz kıyısında durduğunu ve ışıklı sulara baktığını gören insan birden aşık olur ve mutluluğa kavuşur. Denize düştüğünü gören beklenmedik bir olay sonucu umduğundan fazla para alır. Denizde boğulacak gibi olan insan sorunlarla karşılaşır. Boğulduğunu gören kimse epey sıkıldıktan sonra yaşamını tamamen değiştirip rahat eder. Denizde başkasını boğan kimse başkasına bir sıkıntı verir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz