Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada fare görmek

Rüyada fare görmek

895
0
Rüyada fare görmek

Rüyada ev faresi görmek, fazla önemsenmeyecek büyüklükte sıkıntı ve kederiniz olabilir, çok takılmadan atlatmaya çalışmanızda fayda var.

Rüyada fare öldürmek, size sürekli sıkıntı yaratan bir düşmanınızın kötülüklerinden bir şekilde kurtulacağınıza ve huzurlu günler geçireceğinize işarettir.

Rüyada kır faresi görmek, evinize hırsız girmesi veya bir malınızın çalınma ihtimali olduğuna işarettir.

Rüyada fare eti yemek, yeni bir düşman edineceğinize ve bu düşmanın size fenalıklar yapacağı anlamına gelir.

Rüyada fare görmek, fare rüyaları hiç iyiye yorulmaz. Fare rüyaları sağlıkla ilgilidir. Ayrıca işte başarısızlık, zarar, vb. ye de işaret eder. Rüyasında bir fare gören kimsenin temizliğine çok dikkat etmesi gerekir. Çünkü bu rüya temizlik kurallarına uyulmadığı için bir mikroplanma ve dolayısıyla bir hastalık olacağına işaret eder.

Bir yerde farenin dolaştığını gören insan birden hastalanır. Rüyasında evine fare girdiğini gören maddi zarara uğrar. Evindeki farenin bir şeyler yediğini gören de dost sandığı birinin kötülüğüyle karşılaşır. Eve yuva yapmış fareler kıtlık, yokluk, para sıkıntısı, hastalık, yuvada tatsızlık olarak yorumlanır. Rüyada fare görmek farenin evden çıkması iyidir. Evdeki fareleri kovalayarak atan kimse bir süre sonra sıkıntılarından kurtulur. Ama yine de fare rüyası görenin dikkatli olması, kendisini her bakımdan koruyacak önlemleri alması gereklidir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz