Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada ayakkabı görmek

Rüyada ayakkabı görmek

626
0
Rüyada ayakkabı görmek

Rüyada ayakkabı görmek, bu rüyayı gören kişi aynı zamanda şık bir ayakkabı görüyorsa saadet ve mutluluk onu bekliyor demektir. Güzel günlerin habercisi olan bu rüya size harika günler getirecektir.

Rüyada kırmızı renkli ayakkabı görmek, yakın zamanda bir seyahat planı yapıp bunu gerçekleştireceğiniz anlamına gelir.

Rüyada yılan derisi ayakkabı görmek, girdiğiniz ortama veya kişilere uygunsuz hareketler yapacağınıza ve ayıplanacağınıza işarettir.

Rüyada ayağınıza uymayan küçük ayakkabı giydiğinizi görmek, ulaşmak istediğiniz hedeflerinize şimdilik ulaşamayacağınıza işarettir.

Rüyada yırtık ayakkabı görmek, çok sıkıntılı bir hayat yaşayıp zor günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada ayakkabı görmek, ayakkabı rüyaları genel olarak iyi sayılmazlar. Ayakkabı sıkıntıya işaret edebilir. Ayakkabı bir dükkanda, vitrinde, vb. ise bu yeni bir konu veya iş olabilir. Hatta elde tutulan ayakkabı da bile alınır. Fakat ayağa ayakkabı giymek sıkıntıya girmektir. Özellikle güzel gözükmeyen, eski biçimsiz ayakkabılar kesinlikle büyük sıkıntıdır.

Ancak giyilen ayakkabı çok şıksa, yeniyse, ayağa yakışıyorsa durum değişebilir. Bu yeni bir iş olabilir. Özellikle bir kadına giydiği ayakkabı yakışmayacak bacaklar da güzel duruyorsa bu geçerlidir. Siyah kırmızı ve beyaz ayakkabıları ayaktan çıkartmak sıkıntının kısa sürede geçeceğini haber verir. Çamurlu tozlu, eski, vb. ayakkabılar daima dert, sıkıntı ve güçlükleri anlatırlar.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz