Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada at görmek

Rüyada at görmek

292
0
Rüyada at görmek

Rüyada at görmek, gördüğünüz atın özelliklerine göre anlamı değişebilmektedir. Eğer ki gördüğünüz at sağlıklı ve genç bir at ise kuvvetiniz ve rızkınız artacak, iyi günler sizi bekliyor demektir.

Rüyada at görmek, eğer ki gördüğünüz at ihtiyar ve koyu kırmızı bir renkte ise işlerinizin önüne bir engel geleceğine ve işlerin yolunda gitmeyeceğine işarettir.

Rüyada at görmek, bu rüyayı gören kişi beyaz veya gri renkli bir at gördüyse eğer yeni bir işe sahip olacağına ve bu işte iyi paralar kazanacağına işaret sayılır.

Rüyada at görmek, bu tarz rüyaya çok dikkat etmek gerekir. Çünkü at, genellikle murat olarak yorumlanır. Rüyasında ata binen kimse istediği hemen her şeye kavuşur. At görmek her tür sıkıntının sona ereceğini, güzel günlerin başlayacağını belirtir. At güzel, canlı, vb.yse kısmet, başarı, mutluluk da çok büyük olacaktır. At yaşlı, cılız, vb.yse insan istediğine biraz geç kavuşacaktır veya istekler biraz geç kabul olunacaktır.

Kendini şaha kalkan bir atta görenin her istediği olur. At kır veya yağızsa her konuda başarı kolaydır. Üstelik murat tez gelecektir. Ata binen bir genç kız, herkesin üstün bulduğu, beğendiği, fevkalade biriyle evlenir. Ata binen erkek hayatta çok yükselir ve doruğa çıkar. At rüyaları daima iyiye yorulur. Ancak bir atın öldüğünü görmek bazı sorunlara işaret eder. Bu iş ve evle ilgili sorun olarak alınır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz