Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek

2112
0
Rüyada yılan görmek

Rüyada yılan görmek, iş hayatınız ile ilgili sizi zorlayacak bazı durumlar ile karşılaşacağınıza ve tüm performansınızı bunun için harcayacağınıza işarettir.

Rüyada yılan öldürmek, etrafınızda size zarar vermek isteyen bazı insanlar olduğu ve bu insanlara karşı bir zafer kazanacağınıza ve bu zaferin sonunda bu insanların bir daha sizin yanınıza bile yaklaşamayacağı anlamına gelir.

Rüyada yılan yemek, bundan sonraki hayatınızda üzerinde çalıştığınız her işten anlınızın akı ile çıkıp, üstün başarılara imza atacağınız anlamına gelir.

Rüyada yılan sokması, bu rüyayı gören kimse etrafındaki düşmanlarından zarar görebilir. Bu yüzden temkinli olmasında fayda var.

Rüyada bir yılanın size doğru geldiğini görmek, etrafınızda bir çok düşman var ve bu düşmanların sizin arkanızdan bir çok hain planlar yaptığı anlamına gelir.

Rüyada yılan görmekRüyada her tür yılan düşmandır. Parmak boyunda olanından metreler boyundaki boğaya kadar bütün yılanlar düşman olarak yorumlanırlar. Bu arada zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, vb. daha da tehlikeli düşmanlardır. Rüyada yeşil renkli bir yılan bile düşmandır. Bunun tatlı bir yeşil olması da durumu değiştirmez. Rüyada yılan görmekyılanı evde gören kimsenin düşmanı yuvaya girmeyi başaracaktır. Bu rüya eşlerin kavga etmesi, darılması, ayrılması, yuvanın dağılması olarak yorumlanır. Rüyasında içinde kıvıl kıvıl yılan bulunan bir delik insanın düşmanlar arasında kalacağını açıklar. Rüyada yılanın sarılması, ısırması çok büyük kötülüktür. Bir yılanı öldüren bir düşmandan kurtulur. Yılan derisi bir düşmanı yenerek ele geçecek olan maldır. Yılanın eti, büyük bir sorundur. Rüyasında elbisesinin içinde bir yılan girdiğini gören bir yakınından kötülük görür. Sofrasında yılan görenin malına bir düşman zarar verir. Yılanın deri değiştirmesi düşmanın bir ara güçsüz kalacağını anlatır. Yılanın deri değiştirdikten sonra süzülmesi daha da güçlenmesidir. Rüyada yılan gören etrafına iyi bakmalı, dostuyla düşmanını ayırmalıdır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz