Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada balık görmek

Rüyada balık görmek

2604
1
Rüyada balık görmek

Rüyada balık görmenin birçok farklı anlamı vardır ve bu balığı nasıl gördüğünüze göre ve nasıl bir balık olduğuna bağlı olarak değişir;

Rüyada taze ve diri bir balık görmek iyiye işarettir ve kısmeti simgeler. Bu rüyadan sonra kısmetinizin açılacağını anlayabilirsiniz.

Rüyada görülen çok balık çok malı simgeler. Elinize para geçeceği veya bir şeyler kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada büyük balık görmenin ise anlamı maalesef kötüdür. Bu rüyadan sonra üzüntü duyacaksınız. Beklemediğiniz anlarda işinizde veya okulunuzda azar işitebilirsiniz ve bu kendinizi kötü hissetmenize neden olabilir fakat sizin yapmanız gereken üzülmek yerine normale dönmektir. Bu azardan farklı olarak beklenmedik anlarda şiddet görebilirsiniz fakatönerimiz bunlara karşılık vermemeniz çünkü bu durumu daha da kötüye götürecektir.

Rüyada balık yediğini görmekte iyiye işarettir. Bu rüyadan sonra hükümetten veya devletten beklediğiniz özel bir durum var ise kazançlı çıkacaksınız demek. Bu sonuç ile hükümetten büyük bir fayda sağlayacaksınız. Bunun yanında eğer ticaretle uğraşıyorsanız beklenmedik bir anlaşma ile büyük bir kazanç sizin ellerinize geçecek.

Rüyada büyük bir balık tuttuğunu görmek etrafınızdaki düşmanlardan kurtulduğunuz anlamına gelir. Bu düşmanlardan kurtulmanız sizin yaptığınız hamlelerle de olmayabilir. Ya kendileri bir şekilde düşünerek sizle uğraşmamayı seçebilir veya ortaya çıkan bazı durumlar nedeni ile size karşı düşmanlıklarını ikinci plana atabilir veya bitirebilirler. Şu anki düşmanlarınız gittikten sonra yeni düşmanlar edinmezseniz huzurlu olacaksınız.

Rüyada balık görmek, en iyiye yorulan rüyalar arasındadır. Balık daima kısmet sayılır. Rüyasında balık tuttuğunu gören kimse toplu para alır. Rüyada balık çift balık tutan kimsenin iki işi ve dolayısıyla da çift geliri olabilir.

Rüyada sayısız balık tutmak büyük servete konmaktır. Bir dükkandan balık alan kimse hiç uğraşmadan zengin olur. Yalnız bu rüyalarda balıkların canlı yakut taze olması gerekir. Kokmuş balık ala belli olmayan ve olaylara yol açacak kısmettir. Kokmuş balık alan insan, kararlık yollardan para kazanır. Rüyasında balık pişiren veya yiyen insan da havadan para alır. Suda yüzen balıklar da yaklaşan kısmetleri müjdelerler.

Rüyada yunus balığı görmek veya buna benzer büyük bir balık görmek iyiye işarettir. Bunun anlamı zengin olacaksınız demek fakat bunun yolunu belli etmez. Ani bir yerden para gelerekte zengin olabilirsiniz fakat eğer bu şekilde olmazsa anlamanız gereken doğru yolda olduğunuz ve bu şekilde devam ederseniz zengin olacağınız.

Rüyada canlı bir balığı yemek yeni alınacak bir mülkünsimgesidir ve bu milk gerçekten tam istediğiniz gibi olacak.

Rüyada temiz ve berrak bir suda avlanmak, tuttuğunuz balığın ölçüsünde bir nimete sahip olacağınızı gösterir. Burada tuttuğunuz balık değerli bir eşyayı simgeler.

Rüyada balık yüklü bir kayık görmek bu balıkların sayısı kadar paraya veya mala sahip olacağınızı gösterir. Bu mal sizin karşınıza bir sürpriz gibi çıkabilir ve değerinin çok altında bir fiyata alabilirsiniz.

Rüyada küçük bir balık avlamak maalesef kötüye işarettir. Bu rüyadan sonra aileniz nedeniyle bir üzüntüçekeceksiniz. Bu aile içindeki bir veya birden fazla kişiden dolayı olabilir ve her çeşit sorun olabilir fakat sizi çok üzeceği kesin. Bir akrabanızın vefatı, sizin hakkınızdaki kötü bir düşünce, bir hastalık veya birkaç kişi arasında geçecek olan tartışmalar…

Rüyada balina avlamak ise çok iyiye işarettir. Bu rüyayı gördükten sonra zor durumunuzdan çıkacaksınız ve normal bir yaşam süreceksiniz. Zor bir durumda değilseniz hayat size bir sürpriz yaparak yaşamınızı bir kat daha güzelleştirecek. Devlet katında üst mevkilere tırmanabilirsiniz, tüccarsanız fazla kazanacak, hastaysanız iyileşecek veya terfi edeceksiniz.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz