Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada ekmek görmek

Rüyada ekmek görmek

239
0
Rüyada ekmek görmek

Rüyada ekmek kestiğinizi görmek, şu sıralar el attığınız hiç bir işten hayır görmeyeceğiniz ve sıkıntılı günler yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada ekmek görmek, yaşamınızı maddi sıkıntılar yaşamadan zengin ve huzurlu bir şekilde geçireceğinize ve hanenizde huzursuzluk be karışıklığın hiç bir zaman olmayacağına işarettir.

Rüyada ekmek görmek, ekmek rüyaları da genellikle iyiye yorulur. Rüyasında bir yerden ekmek aldığını gören çalışan bir insanın maddi durumu çok daha iyi olur. İşinde olumlu adımlar atar. Bu rüyayı gören işsizse hemen güzel bir teklif alır. Kısa sürede işe başlar.

Ekmek yediğini gören, bir mal sahibi olur. Rüyasında ekmek yiyen kadının evinde bolluk, bereket huzur olur. Yuvadaki sıkıntılar sona erer. Genç bir kız, ekmek alırsa bir süre sonra kısmeti çıkar. Genç kız ekmeği kopararak yerse çok kısa süre içinde mutlu bir yuva kurar. Ekmek, taze ve güzel renkliyse evleneceği kimse de tak düşlediği gibi biridir. Ekmek bayatsa evleneceği kimse yaşça büyük biri olacaktır.

Evinde ekmek yaptığını gören insan, kendi, gayreti ve emeğiyle istediklerine kavuşur.

Başkalarına ekmek veren hayır işleri yapar ve sevaba girer. Birinden ekmek alan, bir yardım sayesinde istediği duruma gelebilir. Başkalarıyla bir ekmeği paylaşan bir işbirliği sayesinde başarıya erişir. Bir fırın dolusu altın renkli, taze ekmek gören insan hem huzura hem de paraya kavuşur. Yuvasında mutluluk olur. Rüyasında küflenmiş ekmek aldığını veya yediğini gören kimse kısa sürede servet edinecektir. Fakat bu paranın kaynağı da biraz karanlık olacaktır. Rüyada kızarmış ekmek görmek, başkasının çalışmasından yararlanmaktır. Bu iyi bir işbirliği de olabilir.

Ekmek kızarttığını gören kimsenin alacağı kısmet konuşmalara, kıskançlığa neden olur. Ekmeği kızartırken yakmak kısmetin kaçması anlamına gelir. Kızarmış ekmeği yiyen kimse büyük bolluğa kavuşur.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz