Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek

438
1
Rüyada bebek görmek

Rüyada bebek görmek hayırlı bir rüya değildir. Ayrıca rüyada bebek görmenin anlamı bebeğin nasıl görüldüğüne göre değişir.

Rüyadaki bebek güzel bir şekilde kundaklanmış ise içinizde bir sıkıntı olacağını gösterir. Fakat çok endişelenmenize gerek yok bu sıkıntı içinizden kolayca gidecek.

Rüyada ağlayan bir bebek görmek veya bakımsız bir bebek görmek kötüye işarettir. İlerideki durumunuz hakkında bilgiler verir. Rüyada ağlayan bebek gören kişi hayattan iyice soğuyabilir ve hayattan zerre  kadar neşe duymaz. Hayattan ümidini kesmek bu kişi için kötüye işarettir ruh halini bu duruma sokmamalıdır.

Rüyada bebek emzirmek hayra yorulmaz. Bu sıralar yakın bir arkadaşınızdan kötülük görebilirsiniz. Bu kişiye ne kadar güveniyor olsanız da sizi yarı yolda bırakabilir. Bu yaptığının nedenine kafa yormak yerine onsuz bir hayata direk adapte olmanız gerek.

Rüyada gülen bir bebek görmek uzaktan bir kısmetinizin geleceğine işarettir.

Rüyada çıplak bebek görmek iyiye işarettir. Parasal ve mevkisel olarak yükseleceksiniz. Bu önümüzdeki birkaç yıl içinde olabilir.

Rüyada bebek görmek haberdir. Güzel bir bebek iyi haberdir. Çirkin, cılız, sıska bir bebek tatsız haber veya dedikodudur. Çıplak, temiz bir bebek göz aydınıdır, yani çok sevinç verir. Üstü başı kirli bir bebek kısa süre sonra para geleceğini anlatır. Gülen bir bebek yolla ilgili bir işin memnunluk vereceğini gösterir. Ağlayan bir bebek sevilen kimsenin tatlı sözleridir. Bebek rüyaları daima iyiye yorulur. Sadece sansız, yani ölü bebek iyi değildir. Bu doğrudan doğruya hayal kırıklığıdır. Rüyada yapma, yani oyuncak bebek görmek dedikoduya neden olacak yeni iş olarak yorumlanır.

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz