Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek

971
0
Rüyada köpek görmek

Rüyada köpek görmek, yaşadığınız bir çok problemin sonunda artık sevinç ve mutluluğun sizi beklediğine işarettir.

Rüyada köpek ısırması, bir düşmanınız tarafından zarara uğrayacağınız ve bu zararı telafi edebilmek için yaşadığınız yeri değiştirmek zorunda kalacağınız anlamına gelir.

Rüyada köpek öldürmek, kötü olan talihin artık düzeleceğine ve yaşadığınız fenalıkların son bulduğu anlamına gelir. Bunun yanı sıra düşmanlarınızdan kurtulacağınız anlamına da gelir.

Rüyada çoban köpeği görmek, maddi sıkıntılarınızdan kurtulacağınız ve arkadaş ve dostlarınız arasında daha hatırı sayılır bir kimse olacağınız anlamına gelir.

Rüyada bir köpeğe ekmek verdiğinizi görmek, iyi kalpli bir insan olarak çevrenizdekiler ile barış içinde yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada kuduz köpek görmek, düşmanlarınızın artık her şeyi gözler önünde yaparak size düşmanlıklarını gösterecekleri anlamına gelir.

Rüyada köpek havlaması duymak, büyük bir tehlike ile karşı karşıya olacağınıza işaret sayılır.

Rüyada tazı görmek, tehlikeli bir ticaret işine gireceğinize ancak çok fazla para kazanacağınız anlamına gelir.

Rüyada köpek görmek, rüyada temiz, güzel , yumuşak başlı bir köpek sadık bir dost olarak yorumlanır. Fakat iri, hırlayan, havlayan, dişlerini gösteren köpek tam aksine düşman sayılır. Bu arada rüyada köpek görmek sevenler, rüyalarında bu hayvanı gördüklerinde bir kötülükle karşılaşmazlar. Ama köpek sevmeyenler için bu tür rüyalar iyiye işaret etmez. Yani durum tıpkı kendi rüyalarında olduğu gibidir. Rüyasında bir köpeğin saldırdığını gören bir düşmanlıkla karşılaşır. Bir köpeğin havlaması, acı ve sert sözdür. Bir köpeğin hırlaması, düşmanın neden olacağı bir dedikodudur. Köpeğin saldırıp ısırması düşmanın kötülüğüdür. Köpeğin saldırarak elbisesini yırttığını gören kimse iftiraya uğrar.

Kuduz bir köpeğin saldırısına uğrayan çok kötü bir düşmandan zarar görür. Bu unutulamayacak bir zarar da olabilir. Köpeklerin kavga ettiklerini, birbirlerini ısırdıklarını gören düşmanlarının birbirine düşmesine tanık olur. Böylece düşmanlarından kurtulur. Bir köpeğe yiyecek veren, düşmanını yumuşatır ve etkisiz hale sokar. Bir köpeği okşayıp seven zekası sayesinde düşmanının zayıf noktasını bulacak ve onunla dost olacaktır. Rüyada bir köpeğin uluması uğursuzluktur. Evin yakınında uluyan köpek aileden birinin başına kötü bir şey geleceğini haber verir. Bir kediyle bir köpeğin kavga ettiğini gören bir dostla bir düşmanın kavgasına tanık olur. Bir köpekle bir yerden oturduğunu gören, bir düşmanıyla uzlaşır. Artık ondan kötülük görmez. Siyah bir köpeğin saldırdığını gören, işiyle ilgili bir sıkıntıyla karşılaşır. Bir ağızdan uluyan köpekler büyük bir felaketi haber verirler.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz