Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada para görmek

Rüyada para görmek

876
0
Rüyada para görmek

Rüyada para görmek, birkaç şekilde yorumlanır. Rüyada bozuk para konuşma, söz laftır. Rüyada gümüş para hayırlı haber, sevinç verici sözler ve kısmettir. Rüyada bakır para hayırlı, uğurlu iş veya hizmetkar olarak alınır. Altın para kıskançlık, dedikodu, sıkıcı söz ve hasettir. Rüyasında bol gümüş para aldığını gören zengin olur. Altın para aldığını gören bir kısmet yüzünden sinirlenir. Altın para vererek karşılığında bir şey aldığını gören rahat eder. Hasetten, kıskançlıktan kurtulur.

Rüyasında yolda para bulan kimse uzakça bir yerden kısmet alır. Rüyasında yeşillik bir yerde para bulan, bolluğa kavuşarak sevinir. Kağıt para, belirli sorumluluklara karşılık sayılacak bolluktur. Yine kağıt para insana verilen ciddi sözdür. Yeşil renkli kağıt para kısmetin açılacağını haber verir.

Rüyada yabancı paralar görmek, yabancı yerlerden gelecek kısmetler, yabancı ülkelerle ilgili fırsatlar olarak yorumlanır.Rüyada para kaybetmek iyi sayılmaz. Bu insanın mevkisini, değerli şeylerini yitirmesi olarak alınır. Ancak kaybolan altın paraysa fena değildir. Fakat gümüş para kaybetmek üzüntü, sıkıntı, dert ve mutsuzluktur.

Rüyada büyük miktarda para görmek, bu sıralar epey yüklü miktarda paranız olacağına işaret sayılır.

Rüyada altın para görmek, yakın zamanda bir hastalık veya kötü günler geçireceğinize işaret sayılır.

Rüyada para cezası almak, hayatınızda az da olsa bir ilerleme kaydedeceğinize işarettir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz