Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bıçak görmek

Rüyada bıçak görmek

109
2
Rüyada bıçak görmek

Rüyada bıçak görmenin birden fazla anlamı ve bu anlamlar nasıl görüldüğüne göre değişir.

Rüyada herhangi bir bıçak görmek iyiye işarettir. İki anlama gelen bu rüya ilk olarak aileniz için çabaladığınızı gösterir. Bu harcadığınız enerji git gide sonucunu verecek ve aileniz daha bir mutluluk içinde olacak ve refah seviyeniz yükselecek. Rüyada bıçak görmek ayrıca bu aralar eskilerden bir dostu düşündüğünüzü gösterir. Bu dostunuzdan yakın zamanda haber alacaksınız ve görüşeceksiniz.

Rüyada elinde bıçak tutan birini görmek bu sıralar sosyeteden önemli biri ile tanışacağınızı gösterir. Tanıştığınız bu yüksek sosyeteden kişi ile yakınlaşacaksınız ve onun sevgisini kazanacaksınız.

Rüyada bıçakla bir yerinizi kesmek bu sıralar hiç beklenmedik bir şey yaşayarak çok şaşıracağınızı gösterir. Bu aniden gelen bir haberde olabilir ummadığınız bir anda ortasında kaldığınız bir olayda.

Rüyada bıçak satın almak iyiye işarettir. Rüyayı bekar biri gördüyse yakın bir zamanda evlenecek demektir. Eğer bu kişi evli ise yeni bir çocuk sahibi olacaktır.

Rüyada bıçak görmek, sanılanın aksine bıçak rüyaları hiç de kötü değildir. Rüyasında elinde bıçak olduğunu gören kimse güçlenir ve mevki sahibi olur. Rüyasında birinden bıçak alan kimse birinin yardımıyla güzel bir iş sahibi olur. Keskin bıçak başarıdır. Kör bıçak başarının uzunca süre engelleneceğine işret eder. Paslı bıçak geçmişte kalan bir olayın canlanacağını haber verir. Bıçağın kırılması, gücün kaybolması ve yenilgi olarak yorumlanır. Birinin rüyayı görene bıçak saplaması, kan çıkmaması koşuluyla iyidir. Bu, büyük destek ve yardım anlamına gelir. Rüyada bir bıçağı bilemek yeni işlerde talih demektir.

2 YORUMLAR

  1. Rüyamda çamurlu bir toprağı kazıp altından üç tane bıçak çıkardım ve abimlere verdim. Ve başka bir rüyamda da annemin sırtına bindiğimi annemin beni sırtında taşıdağını ve daha sonra beni yere bıraktığını gördüm annenle yolda yürürken yerden sarı sarı yüzükler buldum parmaklarıma taktım daha sonra iki kız arkadaşımla paylaştım kız arkadaşıma kağıt para verdim ve ondan yol parası olarak bozuk para istedim yerden yatağın altında bozuk paralar topladım yetermi acaba diye sayarken birden o paraların üzerinde kız resmi olduğunu ve her birinde farklı farklı uzunlukta saçları olduğunu gördüm daha sonrada bir kapıdan bir kadın çıkarak çok ses çıkarıyorsunuz dedi bende ona kızdım içeride yatakta bir erkeğin uzandığını gördüm ben tam dışarı çıkarken kadın beyaz bir poşetin içinde olgunlaşmış Beyaz üzümler getirdi ve koltuk üzerinde oturdu ve bana dışarı çık diye bağırdı bende içeri tekrar girerek çıkmıyorum diye bağırdım ve evden çıktım kapıyı kapattıktan sonra kızımın içeride olduğunu fark ettim ve orada uyandım rüyamın tabirini cvplarsanız çok sevinirim

  2. İki gün önceden annemin ölmüş bir insanın etini yediğini ve patlayarak öldüğünü gördüm bende annemin etinden kızıma yedirdim daha sonrada annemin kafa kemiğini elime alarak ağlaya ağlaya etrafta geziyordum birkaç mısırlılara benzeyen adamların taşlarla mezar inşaa ettiklerini ve bir adamın dönüp bana nasıl olsun mezar diye sorduğunu gördüm üçgen yapacaklarını sanıp karşı çıkacaktım fakat etrafıma baktığımda yatay dikdörtgen mezarların olduğunu görünce bişey demedim ve orada uyandım sizden rüyamın tabirini yapmanızı rica ediyorum lütfen

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz