Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada kar görmek

Rüyada kar görmek

250
0
Rüyada kar görmek

Rüyada kar görmek, eğer ki kış aylarında iseniz bereket ve bolluğun habercisidir.  Eğer yaz aylarında iseniz keder ve üzüntünün habercisidir.

Rüyada kar yağması, gençlik hayallerinizi hatırlayıp, o günleri güzel bir şekilde anacağınıza ve mutlu anlar yaşayacağınıza işarettir.

Rüyada kar yemek, şanssız ve sıkıntılı hayatınıza bir müddet daha devam edip, sıkıntılar ile baş etmeye çalışacağınıza işarettir.

Rüyada baharda kar yağdığını görmek, iş hayatınızda veya eğitim hayatınızda hedeflerinize hiç bir zaman ulaşamayıp kötü bir hayat yaşayacağınız anlamına gelir.

Rüyada kar tipisine tutulmak, olmasını tahmin bile edemeyeceğiniz şeylerle karşılaşacağınıza veya evlilik hayalinizi gerçekleştireceğinize işarettir.

Rüyada kar topu oynamak, sıkıntılı günlerin geride kaldığı ve huzurun artık sizi beklediği anlamını taşır.

Rüyada kar görmek, kar rüyası iki şekilde yorumlanır. Kışın görülen kar rüyaları iyi sayılır. Bu rüyalar hayatın değişeceğini, iyi günlerin yaklaştığını, sıkıntıların geride kalacağını, umulanların olacağını haber verir. Bembeyaz kar, huzur ve mutluluk olarak da alınır. Fakat yazın, yani mevsimsiz görülen kar rüyası ani değişiklikler yüzünden hayatın altüst olacağını açıklar. Ortaya çıkacak yeni koşullara uymak güç olacaktır. Ayrıca paradaki azalma da endişe yaratacaktır. Kışın rüyada görülen kar tipisi hayatın tamamen değişeceği anlamına gelir. Yazın rüyada kar tipisi görmek ise bir felaketin yaklaşacağını anlatır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz