Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada toprak görmek

Rüyada toprak görmek

151
0
Rüyada toprak görmek

Rüyada toprak görmek birkaç şekilde yorumlanır.

Rüyada güzel kahverengi toprak para, mal, güven, huzurlu çalışmadır. Rüyadaki bu toprak biraz sorun yaratacak iş, uğraştıracak kısmettir. Kırmızımsı renk toprak bolluğa, berekete, biriken toplu paraya işaret eder. Sarımsı toprak bereket simgesidir. Bozumsu kıraç toprak kısmetin açılmasına daha zaman olduğunu anlatır. Yine de her tür toprak iyi sayılabilir.

Rüyasında bir avuç toprak aldığını gören tok gözlü ve kanaat eden biridir. Yaptığı işe karşılık fazlasını istemeyecektir. Rüyasında avuçla aldığı toprakları bir yere doldurduğunu gören işinden iyi para kazanacağı gibi bunun bir bölümünü de biriktirecek, ev, bark sahibi olacaktır.

Rüyasında bir kürek vb. ile toprakları alıp bir çuvala, kaba dolduran mal, mülk edinecektir. Fakat kürekle toprakları alıp başka yere atmak veya bir çukura doldurmak para değildir. Rüyasında toprakları taşıyarak bahçesine dolduran, evin önüne yığan da bolluğa kavuşacaktır. Fakat eve toprak sokmak düşüncesizce davranma yüzünden parayla ilgili sorundur. Toprağı ev dışında görmek, bir yere yığmak, toplamak, vb. büyük iş ve böyle bir işten gelecek fazla gelir zenginliktir. Rüyasında başkalarının topraklarını taşıyarak getirdiğini kendisine verdiğini, bahçesine ve yığdığını gören ummadığı yerden para alır. Bu miras da olabilir.

Rüyada toprağın ıslanması çamur olmaması koşuluyla iyidir. Rüyada çamur sıkıntıdır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz