Ana Sayfa Blog Sayfa 1050

Rüyada barmen görmek

28
0
Rüyada barmen görmek

Rüyada barmen görmenin iki farklı anlamı vardır. Rüyada barmen görmek yeni bir işe atılacağınızı gösterir ve bu işte size yardımcı olacak bir çok tanıdığınız olacaktır. Bu tanıdıklarınız siz işinizi kurduktan sonra veya yeni bir işe girdikten sonrada size yardımcı olmaya devam edecektir. Rüyada barmen gören kişi etrafındakilerle birlikte yeni işleri araştırabilir.

Rüyada barmen görmek ayrıca yakınınızdaki birinin hastalanacağına işarettir. Bu büyük ihtimalle yaşadığınız evde sevilen bir kişi hastanalacak fakat korkmanıza gerek yok. Rüyada barmen gören kişinin evindeki biri hastalansa da bu hastalığı atlatacak, korkmanıza gerek tok soğuk kanlı olmalısınız.

Rüyada barınak görmek

23
0
Rüyada barınak görmek

Rüyada barınak görmek veya rüyada bir barınakta yaşamak ruhsal durum hakkında bilgi verir. Rüyada barınak gören kişinin birçok korkusu vardır. Bu korkular maalesef gittikçe çoğalmıştır. Rüyada barınak kişinin bu korkular bu aralar hayatına büyük etkiler yansıtmaya başlamıştır. Rüyada barınak gören kişi bu korkularını tek başına yenemez ve güvendiği kişilere anlatarak onlarla paylaşmalıdır. Bu korkulardan ancak başkalarının yardımı ile kurtulacaksınız.  Ne kadar zor olsada çabalamanız gerekiyor.

Rüyada bardak görmek

64
0
Rüyada bardak görmek

Rüyada bardak görmek genel anlamda özlediğiniz bir sevdiğinize kavuşacağınız anlamına gelir. Bu kişi uzaklarda olabilir veya uzun zamandır onu görmüyor olabilirsiniz.

Rüyada cam bir bardak görmek ise sevdiğiniz bir kişiye bir hediye alacağınızı gösterir. Hediyeyi aldığınız kişi bunu çok beğenecek. Rüyada cam bardak görmek hediye ile sevdikleri mutlu etmek demektir.

Rüyada kirli bardak görmek kötüye işarettir. Rüyada kirli bardak gören kişi sorumsuz ve kayıtsızdır. Bu özelliğinden dolayı bu sıralar başına kötü olaylar gelebilir ve zarar görebilir. Rüyada kirli bardak gören kişi kendine en kısa zamanda çeki düzen vermelidir.

Rüyada kırık bir bardak görmek veya bir bardağın kırılması maalesef kötüye işarettir. Rüyada kırık bardak gören kişi yakın zamanda büyük bir düş kırıklığı yaşayacaktır. Uzun zamandır beklediği haber kötü gelecektir.

Rüyada birinin size bardak vermesi ise bu sıralar yakınlarınızdaki birinden destek alacağınızı gösterir.

Rüyada barbunya yemek

25
0
Rüyada barbunya yemek

Rüyada barbunya fasulyesi yemek kişinin bedensel olayları hakkında ipuçları verir. Rüyada barbunya fasulyesi yiyen kişi yakın zamanda hastalanacaktır fakat bu hastalık uzun sürmeyecektir. Rüyada barbunya fasulyesi yiyen kişi bu hastalığı çok kısa bir sürede atlatacaktır. 

Rüyada barbunya fasulyesi yemek ayrıca gelir artışı demektir.  Geliriniz 2 katına çıkmasada bu artış sizi rahatlatacaktır ve maddi yönden daha iyi bir yerde olacaksınız.

Rüyada barbar görmek

19
0
Rüyada barbar görmek

Rüyada barbar birini görmek kötüye işarettir. Rüyada barbar kılıklı birini gördüyseniz bu sıralar yeni ve kibar görünüşlü biri ile yakın dostluklar kuracaksınız demektir fakat bu kişi hiç sizin tanıdığınız gibi biri olmayacak. Kötü kalpli biri olan bu yeni dostunuz yüzünden büyük zararlara uğrama ihtimaliniz var. Rüyada barbar gören kişi bu sıralar dostluk kuracağı kişilere çok dikkat etmeli. Eğer dikkat etmezseniz dostunuz size maddi manevi kötülükler yaşatabilir.

Rüyada baraka görmek

17
0
Rüyada baraka görmek

Rüyada baraka görmek gören kişinin yeni bir ev sahibi olacağını gösterir. Bir inşaat yada kooperatife kayıtlıysanız bu yapı kısa zamanda tamamlanacak ve yeni bir eviniz olacak. Böyle bir durum yok ise size bir ev miras kalacak demektir.

Rüyada baraka görmek ayrıca çevrenizdekilerin sizi koruduğu anlamına gelir. Rüyada baraka gören kişi ailesi ve arkadaşları tarafından bu sıralar kötü şeylerden korunuyordur ve etrafındakilere güvenebilir.

Rüyada baraj görmek

18
0
Rüyada baraj görmek

Rüyada baraj görmek bu sıralar anlamanız gereken bir şeyin olduğunu ifade eder. Rüyada baraj gören kişi bu sıralar birini ikna etmek için gereken konuşma tarzını anlamalıdır. Anlayacağı bu şey çok konuşmak yerine birini düzgünce dinleyip ona uygun kısa ve ikna edici cevaplar vermesi gerektiğidir. Bunu anladığı takdirde istediklerini daha rahatça yapabilir.

Rüyada baraj görmek ayrıca bu sıralar birikiminizi daha özenli harcamanız gerektiğini gösterir. Eğer birikiminizi har vurup harman savurursanız elinizdekiler kolayca tükenecek ve zorluk çekeceksiniz.

Rüyada bara gittiğini görmek

24
0
Rüyada bara gittiğini görmek

Rüyada bara gitmenin iki farklı anlamı vardır.

Rüyada bara gitmek bu sıralar yeni işlere atıldığınızı gösterir fakat maalesef bu işler sizin açınızdan kötü ve karsız sonuçlanacaktır. Bu yüzden iş hayatındaki adımlarınızı daha dikkatli atmalı ve çok fazla riske girmemelisiniz.

Rüyada bara giden kişi genç ise bu onun yakın zamanda daha sosyal olacağını gösterir. Tanıştığı kişilerle iyi arkadaşlıklar kuracak ve daha sosyal ortamlarda bulunacaktır.

Rüyada banyo yapmak

83
0
Rüyada banyo yapmak

Rüyada banyo yapmanın anlamı gören kişiye göre değişir. Rüyada banyo yapmanın ilk anlamı uzun zamandır çektiğiniz sıkıntılarınızın olduğudur. Rüyada banyo yapan kişi bu sıkıntılarından kurtulacaktır ve refaha erişecektir. Bu sıkıntıların bitmesi uzun sürmeyecek ve bitince çok rahatlayacaksınız, kendinize güzel vakit ayırabileceksiniz.

Rüyada banyo yaptığını gören kişi genç birisi ise bu onun karşılıksız bir aşk yaşayacağını gösterir. Bu sevda ile yanıp tutuşurken karşınızdaki maalesef size karşı hiçbir şey hissetmiyor olacak ve sizde bunu bileceksiniz. Aşk acısı dolu günler sizi bekliyor.

Rüyada banyo yapan kişi hamile ise çocuğunun düşme riski var demektir ve bu aralar doktora gitmeli ve kendine iyi bakmalıdır. Yoksa doğmamış çocuğunun başına kötü şeyler gelebilir.

Rüyada sıcak suyla duş almak genel itibari ile karşınıza kötülüklerin çıkacağını gösterir. Birileri size kötülük yapabilir.