Özel Ders

18
0
Özel Ders

Öğrenci ve öğretmenler için vazgeçilmez bir sektör olan özel ders sektörü ile ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Özel ders, hem öğrenciler için hem de öğretmen için ciddi önem taşıyan bir sektör haline geldi. Öğrenciler, aradıkları derslere göre matematik, türkçe, fen bilgisi v.b. gibi derslerde istedikleri saat diliminde ve istedikleri kriterler özel ders verecek hocaları bulabiliyorlar. Öğretmenler, ders vermek istedikleri konuları belirledikten sonra ücretlerini, şartlarını ve yerleri gibi bilgileri girerek öğrenciler ile doğru ve etkili bir şekilde iletişime geçerek, gerekli anlaşmaları yapıyorlar.

Bu konularda öğrenciler ve öğretmenler için birçok farklı farklı kaynaklar bulunmaktadır, bunların bazılarından http://www.vizyonders.com/ sitesinde özel ders arayanlar, test çözmek isteyen öğrenciler v.b. birçok aksiyon yer almaktadır. Sitenin geneline baktığınızda, il bilgilerinden ilçe bilgilerine kadar size en yakın öğretmeni bulmanızı ve özel ders almanıza olanak sağlamaktadır. Bu özelliklerin yanında hızlı öğretmen arama özelliği, öğretmenler için hızlı kayıt ve öğrencilere ulaşma gibi birçok opsiyon bulunmakta. Sitede ayrıca popüler öğretmenler gibi sosyal olaylara da yer verilmektedir.

Lise öğrencileri, üniversite öğrencileri gibi tüm öğrenci tümüne hitap eden bu site ile özel ders almanız kolaylaştırılmıştır. Sitenin kullanımı açısından bakıldığında en güzel özelliklerinden biri filtreleme olarak gözükmektedir, dilediğiniz hocanın özelliğini ve diğer bilgilerini arzunuza göre filtreleyip, sonuçları inceleme olanağı sağlamaktadır.

Yukarıdaki özelliklerin yanında sitenin tüm özelliklerine baktığımızda, hızlı arama, filtreleme, aktif talep sistemi, ayrıntılı tanıtım, çoklu alan seçimi ve takip sistemi bulunmaktadır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz