Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada berber görmek

Rüyada berber görmek

38
1
Rüyada berber görmek

Rüyada berber dükkanı görmek kötüye işarettir. Rüyada berber dükkanı gören kişinin çevresindekiler onun hakkında dedikodu yapıyor olabilir. Bu dedikodular kulağınıza gelecek ve bu söylenenlerden dolayı büyük üzüntü duyacaksınız. 

Rüyada berberde bir dostunuzu görmek gelecekteki iş hayatınızla ilgili bilgi verir. İş hayatınızda istemediğiniz bir kişinin altında çalışmak zorunda kalacaksınız veya zorunluluktan böyle bir kişi ile anlaşma imzalayacaksınız.

Rüyada berber dükkanına gidip tıraş olmadan çıkmak kötüye işarettir. Yakın bir zamanda vefalı, eski dostlarınızdan biri vefat edebilir.

1 Yorum

  1. Rüyamda tanımadığım bir berber dükkanına girdim. Genç 3 berber başta çok samimi davrandı sonra saçımı yıkamam için turkuaz mavisi renginde sıvı sabunluk şişesinden biraz avucuma döktü. Saçımı yıkadığımda elimde vurduğumda tutam tutam kesilmiş gibi saçlar döküllüyordu. Onlara kızdığımda zayıf saçların dökülüyor diye dalga geçiyorlardı. Sonra dükkan dışında ağız kavgası yaptık. Binlerce değişik insanın dolaştığı bir mağazada gezdikten sonra tekrar akşam aynı dükkana gittim. Güçlü gür siyah saçlarım hafif sarı boyanmıştı. Dükkandak yaşça küçük berber kusura bakma olanalr için diyerek tekrar tıraş etmek istedi. Dükkanda iş yerimde çalışan kızı gördüm. Sonra berber saçımda bit olduğunu öldürmem için bana gösterdi ama kıyamadım öldürmeye. Ama bende bit olmaz diyerek yine kavga ettim çıktım. rüya böyle bitti.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz