Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada beygir görmek (rüyada at görmek)

Rüyada beygir görmek (rüyada at görmek)

27
0
Rüyada beygir görmek (rüyada at görmek)

Rüyada beygir görmenin birçok anlamı vardır ve nasıl görüldüğüne göre bu anlamlar değişir.

Rüyada beygir görmek genel olarak eş veya kadın demektir. Rüyada beygir gören kişi bu aralar bir eşe veya kadına sahip olabilir.

Rüyada beygire binmek yeni bir yolculuğun habercisidir.

Rüyada beygiri zapt edemeyen birini görmek ise o kişi hakkında bilgi verir. Rüyada beygiri zapt edemeyen kişi kötü bir kişidir. Bu kişiye veya ona benzettiğiniz birine dikkat etmelisiniz çünkü bu kişi zalim ve edepsiz biridir.

Rüyada bir beygirin konuştuğunu görmek iyiye işarettir. Rüyada beygirin konuştuğunu gören kişi eşi  tarafından mal sahibi olabilir. Ayrıca bu rüya şansınızın artacağını da gösterir.

Rüyada köpeğinin beygire saldırdığını gören kişi bu sıralar dikkatli olmalıdır. Bu sıralar eşinize, sevgilinize veya sevdiğiniz bir kişiye birileri kötülük yapmak istiyor. Sevdiğiniz kişiyi uyarmalı ve daha dikkatli olmasını sağlamalısınız.

Rüyada beygirin üzerine bir maymunun sıçradığını görmek kötüye işarettir. Bu sıralar bir düşmanınız var ve dikkatli olmanızda fayda var.

Rüyada bir beygir üzerinde havada uçtuğunu görmek yolculuğa işarettir. Bu yolculuğa tek başınıza değilde sevdiğiniz insanla çıkacaksınız.

Rüyada bir beygirin toprakta yuvarlandığını görmek bu sıralar çok çabalamanız gerektiğini gösterir. Çok çalışmanız gerek ve zaten çalışmaya başlamışsınız bile.

Rüyada beygirin ısırdığını görmek kötüye işarettir. Bu sıralar eşinize veya sevgilinize dikkat etmelisiniz çünkü size ihanet ediyor olabilir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz