Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada bina görmek

Rüyada bina görmek

79
0
Rüyada bina görmek

Rüyada bina görmenin birçok anlamı vardır ve anlamı nasıl görüldüğüne göre değişir.

Rüyada bina yaptırmak iyiye işarettir ve bu sıralar hayatınızda olacak bir değişikliği haber verir. Rüyada bina yaptıran kişi yeni bir hayata başlayacaktır ve bu hayatta çok mutlu olacaksınız.

Rüyada gökdelen görmek veya rüyada bulutlara kadar uzanan bir bina görmek geleceğiniz hakkında bilgi verir ve iyiye işarettir. Rüyada bulutlara kadar uzanan bir bina gören kişi gelecekte çok büyük bir iş sahibi olacaktır.

Rüyada etrafında geniş bir alan veya rüyada etrafında yeşillikler olan bir bina görmek aile bireylerinin git gide çoğalacağına işarettir.

Rüyada bir binanın çatısında gezinmek yeni işler aradığınıza ve buna bir süre daha devam edeceğinize işarettir.

Rüyada bir binayı boyamak veya rüyada bir binanın boyandığını görmek iş değiştireceğinizi gösterir. Bu yeni işiniz şimdiki işinizle ilgili olmayacaktır.

Rüyada binanın döşemelerini değiştirmek veya mobilyalar almak ticari durumunuzun gittikçe iyileşeceğini gösterir.

Rüyada binanın üzerinde büyük bir kubbe görmek ise kötüye işarettir. Rüyada binanda kubbe gören kişi hakkında dedikodular yapılıyor olabilir bu sıralar çevrenize dikkat etmelisiniz.

Rüyada binanın bulunduğu yere yerleşmek hayatınızda ilerleyeceğinizi gösterir. Ayrıca bu rüyayı evli biri gördüyse yeni bir çocuk, bekar biri gördüyse evlilik için niyeti olduğunu gösterir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz