Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada burun görmek

Rüyada burun görmek

26
0
Rüyada burun görmek

Rüyada burun görmek iyiye işarettir. Rüyada burun gördüyseniz rahat bir yaşamınız olacak. Sevinçli bir yaşam süreceksiniz ve hayat problemleri sizi çok fazla yormayacak.

Rüyada burnunuzu büyümüş olarak görmek kötüye işarettir. Size kin besleyen biri var ve kötü planları var. Rüyada burnunu büyümüş olarak gören kişi dikkat etmelidir yoksa bu kin besleyen kişinin tuzağına düşebilir.

Rüyada burnunuza bir şey kaçtığını görmek maddi zararı simgeler. Harcamalarınıza dikkat etmelisiniz ve güvenmediğiniz işlere para yatırmamalısınız. Ayrıca hırsızlık olayı da yaşayabilirsiniz.

Rüyada burnunuzun olmadığını görmek veya rüyada burnunuzun kesildiğini görmek yardım göreceğinize işarettir. Rüyada burnunun olmadığını gören kişi çevresindekilerin yardımı ile işleri yoluna koyacaktır. Rüyada burnunun olmadığını gören kişi bu sayede ailesi ile arasını veya işlerini düzeltebilir.

Rüyada burun ağrısı hissetmek kötü bir harekette bulunacağınızı gösterir. Rüyada burun ağrısı hisseden kişi hareketlerine dikkat etmelidir yoksa yaptıklarından dolayı ailesi veya çevresi ile arası bozulabilir.

Rüyada burunda halka görmek kötüye işarettir. Rüyada burnunda halka olan kişi hasta ise hastalığı ilerleyecektir. Bunun yanı sıra borçlarınız çok artacağına ve altından kalkamayacağınıza yorulur.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz