Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada konserve

Rüyada konserve

22
0
Rüyada konserve

Rüyada konserve, Rüyada bir kutu konserve görmek insanın bir süprizle karşılaşacağını işaret eder.

Konserve kutusunun üstünde bir işaret, bir yazı, etiket yoksa önemli bir olay yaşamın birden değişmesine neden olacaktır. Fakat konserve kutusunun üstünde bir yazı,bir etiket varsı durum değişir. Örneğin meyve konserveleri, reçeller çok iyi sayılır.Bunlar hayata anlam, zevk veren güzel olaylardır. Bu arada konserve etiketinin rengi çirkinse insan tatsız bir olayla karşılaşır.

Bir konserveyi açarak içindekileri tabağa boşaltan kimse kendi gayretiyle kısmet tam zamanında gelecek ve bir sıkıntı böylece giderilecektir. Evde açılan konserve, güzel olması koşuluyla yuvadaki yokluğun sona ereceğini müjdeler.

Bir rafta sıra sıra konserve, hayatın çok hareketli geçeceğini haber verir. Etiketleri güzel kutular olumlu yeniliklerdir. Fakat tozlu, üstlerindeki yazılar okunamayan, pis ve çirkin renkli kutular türlü karışıklık, entrika ve tatsızlıktır.

Bir konserve kutusunu açıp içinden yiyen kısmet alır. Bu genellikle paradır. Konserveyi yerken içindekilerin bir bölümü dökülürse kısmette başkasının da hakkı vardır. Başkası da kısmetten yararlanacaktır. Veya insan hak da yiyebilir.

Rüyasında konserve yaptığını gören, bir kaynaktan bol para sağlar ve bunun büyük kısmını da biriktirir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz