Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada kutu görmek

Rüyada kutu görmek

19
1
Rüyada kutu görmek

Rüyada kutu görmek, kutu rüyaları birkaç şekilde yorumlanır. Bekar kimse için güzel bir kutu her bakımdan kendisine uygun bir eştir. Rüyasında güzel renkli, süslü bir kutu alan bekar erkek alımlı, çekici, beğenilen, herkesin dikkatini çekecek biriyle evlenir.

Rüyada kutu görmek, rüyasında sade fakat düzgün, biçimli bir kutu alan iyi, dürüst, duygulu ve yuvasına bağlı bir kadınla evlenir. Kutu ayrıca beklenmedik durum, sürpriz olarak da yorumlanır. Eline kapalı bir kutu geçen hiç aklından geçmeyen bir durumla karşılaşır. Güzel renkli kapalı kutu hoş sürprizdir. Çirkin renkli kutu tatsız bir sürprizdir.

Rüyada kutu görmek, içinde altın bulunan kutu insanın hayatta çok yükseleceğine fakat bu yüzden düşman kazanacağına işaret eder. Kağıtlarla dolu bir kutu mal, mülk olarak yorumlanır. Kutu rüyaları renkleri ve içlerindeki şeylerle birlikte yorumlanmalıdır.

1 Yorum

  1. Ruyamda ikutu gordum biri siyah biribeyaz kutularoglumun elinde duruyo icinden beyaz kutuyu aciyo icinden guzel ve suslu seylerhavaya saciliyo ve etrafta kalabalik beliriyo coskuyla alkisliyorlar yorumlarsaniz sevinirim tesekur

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz