Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada maskeli adam görmek

Rüyada maskeli adam görmek

62
2
Rüyada maskeli adam görmek

Rüyada maskeli adam görmek gören kimsenin çevresine dikkat etmesi gerektiğine bir işarettir. Çünkü ona kötülük etmek isteyen sinsi, ikiyüzlü insanlar vardır. Rüyada maske gizlenen durumlar olarak yorumlanır. Rüyasında birinin maskesini çıkardığını gören bir gerçeği öğrenir. Veya çevresinden birinin içyüzünü anlar. Rüyasında yüzüne maske takan genç bir kız kendisine layık olmayan biriyle ilişki kurar. Rüyasında maske takan evli kadın veya erkek para konusunda yanılır. Rüyasında maske takan bekâr erkek kendisine layık olmayan, adı çıkmış bir kadınla ilgilenir. Maskeyi çıkarırsa kadının içyüzünü anlar. Ama maskeyi çıkartamazsa o kadın yüzünden başı derde girer. Rüyada türlü maske görmek başarı için sıkı ağızlı olmak ve herkese uymak gerektiğini anlatır.

2 YORUMLAR

  1. rüyamda maskeli biri beni öldürmek istiyordu . Bazen evime girmek için bile siyah kedi oluyordu yada görünmez oluyordu .Baya bir çok etkilendim ve çok korktum

  2. ben rüyamda ailecek kardeşimi okuldan alıyorduk orada beyaz kedi maskesi takan beyaz saçlı bir adam gördüm maskesini bana verdi. Ben aldım adam mavi ışıklarla yok oldu .Ben maskeyi takınca saçım uzun ve beyaz oldu üstümde çiçekli bir kimono var oldu . Apartmandaki görevliye bu bina kaç katlı dediğimde 9999 dedi. Birkaç katını koşarak çıktıktan sonra asansöre bindim .Asansör geniş ve üstünde koltuklar vardı . Ben bir kenarda beklerken yanıma bir kız çıktı . ortalama 6 7 yaşlarındaydı . bana SEN YAŞIYOMUSUN DEDİ benim kafamdahala kedi maskesi vardı. birkaç kat yukarı çıktıktan sonra asansör alarm verdi . Bir köşede YEŞİL duvar boyaları ve tabaklar vardı . Hepsini sırasıyla atarken bir ses mmm yanlış attın dedi . Okulldan çıkınca japonca yazılar vardı ve bana yol gösteriyordu aniden kendimi bir harabede temizlik yaparken buldum ama kimono ve saçlarım siyah olmuştu .Ve boyum çoook uzamıştı. Sonra aynı kız çocuğu gene SEN GERÇEKMİSİN dedi . Ben de aaaa diye bağırdım .sonra kız lütfen soruma cevap ver dedi . Ben de evet ama dedim sonrakıza maskeyi verice mavi ışıklarla yok olurken artık hayır dedim .

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz