Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada panayır

Rüyada panayır

17
0
Rüyada panayır

Rüyada panayır genel olarak fuar gibi yorumlanır. Bu arada bir panayırda hayvan satın aldığını gören kimse büyük bir fırsat sayesinde toplu paraya, değerli bir arsa veya eve sahip olur. Rüyasında panayırda birden fazla at, manda, inek, öküz gibi hayvan satın aldığını gören herkesin istediği çok değerli mal ve mülke sahip olur.

Rüyasında panayırda bir at, inek, vb. çalan insan hiç zahmet çekmeden bol para sahibi olur. Rüyasında bir panayırda maşa alan kimse bir malın üstüne oturacaktır ve kimse de bir şey diyemeyecektir. Bir panayırda türlü güzel renkli giyecek, yiyecek görmek aileyi, yakınları ve çevreyi sevindirecek bolluktur.

Panayırda mal, vb. sattığını gören kıymetli bir şeyini yok pahasına elinden çıkartır ve yanıldığını daha sonra anlayabilir. Rüyasında bir panayırda çığırtkanlık yaptığını gören kimse başkasının hesabına hareket edecektir. Başkasının kazancından da ufak bir pay alacaktır. Rüyasında bir panayırda renkli elbiseli güzel kızlar gören bekar erkek yolda rastlayacağı biriyle ilişki kuracaktır. Panayırın fazla gürültülü ve kalabalık olması tatsız olay veya sözdür.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz