Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada park görmek

Rüyada park görmek

55
0
Rüyada park görmek

Rüyada park görmek, park rüyaları genel olarak çok iyi sayılır. Çiçekli, yemyeşil çimenli, ağaçlıklı bir park yaklaşan büyük kısmetle, huzuru, rahatı müjdeler.

Rüyasında böyle güzel bir parkta tek başına olduğunu gören, parkta dolaşan vb. kimse hiç kimseye nasip olmayan büyük bir kısmet ve mutluluk alır.

Parkta başkalarının olduğunu görmek yine önemli, fakat zaman zaman rastlanan türden bir mutluluk veya kısmettir.

Rüyasında evinin bir park içinde olduğunu, yani parkın kendisine ait olduğunu gören genç bir kız, kendisini çok mutlu edecek birini sever ve onunla evlenir. Genç bir kadın için bu rüya zengin ve anlayışlı bir eştir. Evliler için güzel park rüyası bolluk, bereket, gelecek güzel haberler, aileyi sevindirecek önemli olaylar olarak alınır. Yalnız parktaki çim, ağaç ve diğer yeşiller canlı, çiçekler güzel olmalıdır. Sararmış otlar, solmuş çiçekler, çıplak ağaçlarla dolu bir park evli ve bekarlar için umutların kırılması, düşlerin gerçekleşmemesidir.

Rüyada tatlı sesler, gülüşmeler gelen bir çocuk parkı hoş, zevkli haberdir. Parkta koşan, oynayan çocuklar iyi, olumlu olaylar olarak alınırlar. Rüyasında bir parkta çalıştığını gören, bir park yapan insan başkalarına büyük iyilikte bulunur.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz