Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada parmak görmek

Rüyada parmak görmek

56
0
Rüyada parmak görmek

Rüyada parmak görmek, parmak rüyaları da el rüyaları gibi değer taşır ve dikkatle yorumlanmalıdır. Rüyada ellerin parmaklarının biçimli, sağlam olması her şeyin yolunda gideceğine işaret eder. Parmaklardan birinin sakatlanması bir güçlüktür. Sağ elini kullananlar için sağ el parmakları, solaklar içinde sol el parmakları daha önem taşır.

Rüyasında baş parmağını gören kimse yetenekleri sayesinde başarıya gidebilir. Rüyasında kendi başparmağının güzel olduğunu gören bekar kadın bir aşk macerasına atılır. Bekar erkek için de aynı şey söylenir. Rüyasında güzel bir başparmak gören bekar kimse zeki, anlayışlı, çevresince sevilen, duygulu biriyle evlenir.

Rüyasında işaret parmağına bakan kimse önemli bir işin başına gelir.

Rüyada üçüncü parmağın fazla uzun olması insanın kuşku ve kıskançlık yüzünden rahat edemeyeceğini açıklar. Fakat normal boyda üçüncü parmak, başarıyı simgeler.

Dördüncü parmak, insanın cesaret, çalışma, girişimci olma sayesinde başarıya gideceğini belirtir.

Beşinci, yani küçük parmak haberlere dikkat etmek gerektiğini anlatır. Küçük parmağın güzel veya biraz kalınca olması zeka ve mantık sayesinde işte başarıdır. Bu ayrıca edebiyat, ticaret gibi bir anlamda başarıya da neden olacak bir rüyadır. Küçük parmağın fazla uzamış olduğunu, yani diğer parmaklara oranla uzun olduğunu gören kimse hileli işlerden para kazanabilir. Hatta hırsızlığa kalkabilir.

Rüyada bir parmağın sakatlanması, parmağın temsil ettiği konuyla ilgili güçlüktür. Bir parmağın olmaması başarısızlıktır. Rüyada parmağa yüzük takılması başarıyı simgeler. Başarıda takılan  parmağın belirttiği şekilde gelir.

Bu arada başparmak müzik, güzel sanatlar, dans. İşaret parmağı, eğitim, ticaret, siyaset. Orta parmak, mal, mülk, para işleri. dördüncü parmak yöneticilik, evlilik, beşinci parmak da yine ticaret politika, basın, yayın, edebiyat gibi konularla ilgilidir.

Parmaklardan birinin çok kısa olması başarısızlık,  parmaklardan birinin kalın olması başarıdır. Bir parmağın fazla uzun olması iyi sayılmaz. Bu belli konularda hata olarak alınır. Örneğin aşırı uzun başparmak zevklere, sekse aşırı düşkünlük yüzünden güçlüktür.

Rüyasında bir parmağının kuruduğunu gören tatsız bir olayla karşılaşır. Bu ayrıca başarısızlık da olabilir.

Rüyada ayak parmakları denge, yararlı iş, çalışma, rahat, huzur, anlayış olarak yorumlanırlar. Parmaklar çıplaksa insan rahat eder. Parmaklardan birinin sarılı olması huzurun bozulacağını belirtir. Parmakların kirli olması da aynı şekilde yorumlanır. Ayak parmaklarında çıban, çalışma sayesinde veya yoldan gelecek bir kısmettir. Ayak parmaklarının çok kısa olması işle ilgili sorun, zahmettir. Ayak parmaklarının fazla uzun olması tembellik, hile sorumsuzluk olarak yorumlanır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz