Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada pasta görmek

Rüyada pasta görmek

22
0
Rüyada pasta görmek

Rüyada pasta görmek, rüyada güzel renkli, taze pasta sevinç verecek, hayırlı, iyi kısmettir. Rüyasında pasta yiyen insan bolluğa sevinir. Rüyasında kutuyla veya tepsiyle pasta büyük para, servettir. Rüyada büyük pasta da aynı şekilde yorumlanır. Rüyada bir pastayı kesen ve dağıtan kimse çevresindekilere iyilik, eder, gelirinden, malından verir. Yalnız rüyada kremalı pasta iyi sayılmaz. Bu hileli işten para veya bir hastalıktır.

Çikolatalı pasta da karışık iş ve kısa süren rahatsızlık anlamına gelir. Fakat meyveli, reçelli, vb. pastalar, kekler daima iyiye yorumlarlar. Pasta yaptığını gören büyük para kazanacaktır. Pastayı yapıp yiyende zengin olacaktır. Pasta ayrıca değerli eşya olarak da yorumlanır. Örneğin bir pastayı fırından çıkardığını gören çok değerli ev eşyaları alacaktır. Pötifur denilen küçük pastalar çok değerli ve kolay taşınan şeyler olarak yorumlanırlar. Yani bunlar mücevher, değerli biblo, küçük antika, vb. olabilirler. Bir pastacıda çalıştığını gören önemli biri sayesinde zengin olur.

Pastaları bir yere, bil dolaba, vb. kaldıran kimse gelen paranın büyük bölümünü tutacaktır. Bir pastacı dükkanında olduğunu görene türlü yerden kısmet gelir. Hem bu insan çalışmadan, uğraşmadan zengin de olabilir. Vitrinde türlü güzel pasta bulunan bir dükkanın önünde durmak da kısmet almaktır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz