Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada uçurum görmek

Rüyada uçurum görmek

64
0
Rüyada uçurum görmek

Rüyada uçurum görmek büyük sorun, güç iş, bela, felaket olarak yorumlanır. Rüyasında bir uçurumun kenarında durduğunu gören kimse büyük bir güçlükle karşılaşır. Rüyasında bir uçurumun kenarında bir ağaca sarılıp durduğunu veya büyük bir kayaya yaslanarak durduğunu gören değerli, önemli biri sayesinde güçlükten kurtulur.
Rüyasında taşların uçuruma yuvarlandığını gören önemli kimselerin başarısızlığına tanık olur. Rüyasında  kocaman bir kayanın uçuruma yuvarlandığını gören ünlü, önemli, başkalarını yöneten birinin gücünü kaybetmesine veya göçmesine tanık olur. Rüyasında bir uçuruma yuvarlandığını gören bir felaketle karşılaşır.
Rüyasında sevdiği kimseyle arasında bir uçurum belirdiğini gören sevdiğinden ayrılır. Rüyasında eviyle arasında uçurum olduğunu gören yuvasından, eşinden ayrılır.
Rüyasında uçurumun dibinde durduğunu gören büyük başarısızlığa uğrar ve sıkılır. Fakat rüyada bir uçurumdan tırmanarak, tutunarak veya uçarak çıktığını gören büyük bir sıkıntıyı geride bırakır ve herkesi kendisine hayran eder.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz