Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada üzüm görmek

Rüyada üzüm görmek

15
0
Rüyada üzüm görmek

Rüyada üzüm görmek mevsiminde görülmüşse taze üzüm çok hayırlıdır. Rüyasında bir salkım yeşil üzüm yediğini gören bir mal alır. Üzüm tatlıysa mal da çok hayırlı olacaktır. Üzüm ekşiyse malla ilgili bazı sorun çıkacaktır. Rüyasında bir küfe tatlı üzüm aldığını gören zengin olur. Rüyasında eve kese kağıdıyla üzüm götürenin yuvasında yokluk olmaz. Evde küfeyle üzüm aileden gelen bir servet olabilir. Veya rüya sahibi  servet kazanacak ve bunu çocuklarına da bırakacaktır.
Rüyada bir salkım tatlı siyah üzüm değerli eşya ev eşyasıdır. Rüyada tepsiyle tatlı siyah üzüm, sağlam yerden gelecek büyük gelirdir. Rüyada küfeyle tatlı kara üzüm mal ve mülkten sağlanacak hayırlı gelirdir. Rüyada kara üzüm ekşiyse malın bir bölümü elden çıkabilir.Veya bazı mal helal de olmayabilir.
Rüyasında bir bağda olgun, tatlı yeşil veya siyah üzüm toplağını gören kimse kendi gayreti, çalışması sayesinde maddi güvene kavuşacaktır.
Rüyasında üzümle pekmez yaptığını gören insan zengin olacaktır.
Rüyasında üzümleri bir yere serip  veya asıp kurutan kimse yaşlılığında da bolluk içinde yaşayacak yani para sıkıntısı bilmeyecektir.
Rüyasında tatlı üzüm yiyen parasının keyfini çıkartır. Rüyasında ekşi üzüm yiyen başkalarının parasından yararlanır. Ekşi üzüm yemek ayrıca parayı olur olmaz yere harcamaktır.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz