Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada zümrüt görmek

Rüyada zümrüt görmek

45
0
Rüyada zümrüt görmek

Rüyada zümrüt görmek birkaç şekilde yorumlanır. Rüyasında temiz, güzel renkli, kusursuz bir zümrüt bulan, alan genç kız, bekar kadın, herkesin tanıdığı, beğendiği, ünlü, yakışıklı ve varlıklı bir erkekle ilişki kurar.

Zümrüt, bir ziynet eşyasına takılıysa evlilik anlamına gelebilir. Zümrüt bir yüzük, bilezik vb. takan genç kız, bekar kadın fevkalade bir evlilik yapacaktır. Fakat zümrüt veya zümrütlü ziynet eşyası takılmaz ve bir çekmecede, dolapta saklanırsa nikah olmayacaktır. İlişki uzun süre devam edecektir. Rüyasında aldığı zümrüt’ün çalındığını gören, sevdiği kimseyle darılacaktır.

Zümrütün çatlaması evliliğe engel olan bir durum olarak da yorumlanır. Zümrütün parçalanması, dağılması genç kız veya bekar kadının sevgilisinden ayrılmasıdır.

Bekar bir erkek için rüyada zümrüt görmek, güzel renkli, kusursuz bir zümrüt, çok beğenilen, güzel, alımlı, zeki, zengin, iyi aileden bir kız veya kadın olarak yorumlanır. Zümrütü cebine koyan, böyle biriyle evlenecektir. Zümrütü, bir masaya bırakan, çekmece, vb.de saklayan bekar erkek çok istemesine rağmen karşı tarafı razı edemeyecek ve evlenemeyecektir. Zümrütü kaybeden bekar erkek, beğendiği, sevdiği, kimsenin kendisinden üstün biriyle evlendiğini duyacak veya görecektir. Zümrütün çatlaması anlaşmazlık, zümrütün parçalanması sevgiliyi kaybetmektedir.

Evli bir kadın için rüyada zümrüt görmek, kusursuz, güzel renkli bir zümrüt çok hayırlı, iyi, sevimli bir çocuktur. Bu çocuk doğduğunda evde bolluk da olacaktır. Fakat zümrütte damar varsa veya zümrüt kusurluysa doğacak çocuk üzüntüye neden olacaktır. Zümrüt’ün ortadan çatlaması veya ayrılması çocuğun doğmayacağını, düşebileceğini haber verir. Zümrüt’ün paramparça olması da çocuğu engeller. Bu rüyayı gören kadınının belki de hiç çocuğu olmayacaktır. Rüyasında güzel zümrüt veya zümrütlerle süslü yüzük, bilezik, gerdanlık, vb. takan kadının hayırlı çocuğu olacaktır. Bu rüya ayrıca yuvada mutluluğa da işaret eder. Zümrüt takan kadın eşine daima güvenecektir. Eşi tarafından sevilecek ve hiçbir zaman aldatılmaya uğramayacaktır.. Ancak bileziğin, vb. açılması, kopması eşin birden yuvadan soğumasına olarak da yorumlanır. Böyle bir rüya yuvada bir sorun, bir derde işaret eder. Karısının taktığı ziynet eşyasını, zümrütlü bilezik, vb.yi çıkaran veya alarak başkasına veren erkek boşanacaktır. Bunun başka bir evlilik izleyecektir. Fakat karısının boynunda, elinde, bileğinden düşen zümrütlü ziynet eşyasını alan yine eşine takan erkek yuvadan ayrılmayacaktır. Eşiyle darılsa bile barışacak ve ömrünü onunla geçirecektir.

Evli erkek için rüyada zümrüt görmek, güzel, kusursuz bir zümrüt çok sevilen eşi temsil edebilir. Yine bu büyük kısmet, para da olabilir. Ancak zümrüt ve zümrütlü takı alan, bulan, saklayan evlilikdışı ilişkiye girişir.

Bütün değerli taşlar ve ziynet eşyalarıyla ilgili rüyalarda yorum dikkatle yapılmalıdır. Çünkü bir taşın alınmasıyla çalınması çok ayrı anlamlara gelebilir. Bir ziynet eşyasını takmak birleşme sayılırken, evli biri için bu ayrılık ve dedikoduya neden olacak ilişki de sayılabilir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz