Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada küre görmek

Rüyada küre görmek

48
1
Rüyada küre görmek

Rüyada küre görmek, rüyada küre esrarlı, enden bulunan ve ele geçmeyen bir şey olarak yorumlanır. Top biçiminde olan her şey elden gidebilecek mal, eşya kaçabilecek insan olarak alınır. Fakat güzel renkli bir küreyi yakalamak ve elde tutmak, istenen şeyin kendi zekası, iyi planı ve çalışması sayesinde elde edebilecektir. Candan yapılmış saydam bir küreyi eline aldığını gören büyük bilgi sahibi olur. ok kimseden gizlenen şeyleri öğrenir. Bu ayrıca bilgelik simgesidir.

Rüyada küre görmek, rüyasında falcı küresi denilen saydam, kristal yuvarlağa bakan kimse gelecekle ilgili bazı şeyleri anlar. Bu kürede şekiller görenin içine doğan şeyler gerçek olur. Birde yerde duran, kımıldamayan, güzel renkli saydam, parlak küre yaklaşan mutluluktur. Rüyasında yerküreyi gören kimse pek çok yolculuk yapacaktır. Rüyasında yerküreyi eline aldığını gören insan, büyük bir mevki sahibi olacaktır. Gücünü ortaya koyacak, yeteneklerini kanıtlayacak ve dünyaya da adını duyuracaktır. Rüyasında saydam bir cam kürenin çatlaması yanlış, hatalı düşüncelerin zarar vereceğini gösterir. Rüyada böyle bir kürenin parça parça olması insanı çok sarsacak önemli bir olaydır.

1 Yorum

  1. Merhabalar ben ruyamda yerlerde bir suru kure gordum rengarenk di bir suruydu elime aldim birtanesini sariya dönüştü rengi yorumlarsaniz cok sevinirim

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz