Ana Sayfa Rüya Tabirleri Rüyada kürek görmek

Rüyada kürek görmek

42
0
Rüyada kürek görmek

Rüyada kürek görmek, rüyada kürek gayret, emek, hayırlı dost, yardım, başarı, vb. olarak yorumlanır. Rüyasında kürekle toprakları kazdığını veya toprakları kürekle bir yere attığını gören kimse,zekası,mantığı ve çalışkanlığı sayesinde sorunlarını halledecek, daha rahat ve huzurlu olabilecektir.

Rüyada bir çukura kürekle toprak atmak, yani çukuru toprakla doldurmaya çalışmak gizli kalması gereken bir işte başarıdır. Kürek temiz ve yeniyse işte değişik, yeni yöntemler uygulanacaktır. Kürek eski ve sağlamsa bilinen yöntemlerden yararlanılacaktır. toprağı alır veya atarken sapı kırılırsa başarısızlık olarak yorumlanır. Yani girişilen emek verilen işten bir sonuç alınmayacak, çalışma boşa gidecektir.

Kürekle toprak atarken yorulan kimseye başarı sandığından daha çabuk gelecektir. Rüyasında kırılan küreği onaran insan bir yakın veya dostun yardımıyla işini yoluna koyacaktır. Bir yerde, dükkanda sıra sıra yeni kürekler, yeni öneriler, yeni iş teklifleri olarak yorumlanır. Yeşil bir kürek bolluğa neden olacak tekliftir. Bir kürekle toprak alan, atan kimse daha sonra bunu götürüp evde bir yere koyarsa konu gelmeyecek, yani devamlı olacak hayırlı gelire sahip olur.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz