Ana Sayfa Blog Sayfa 2

Rüyada çiğ et görmek

78
0
Rüyada çiğ et görmek

Rüyada çiğ et görmek, rüya sahibinin gözyaşı dökeceğine ve sıkıntılı bir süreçten geçeceğine işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer ticaret yapıyorsa maddi kaybı olacağına ve işlerinin sekteye uğramasına delalet eder. Bu rüyayı gören kişinin ailevi sorunlar yaşayacağına ve arasının açılacağına yorumlanır.

Kişi eğer rüyasında çiğ et yediğini görüyorsa, çiğ et görmenin aksine güzel ve uğurlu geleceği şeklinde yorumlanır. Rüyasında çiğ et yediğini gören kişi şan ve kısmet yaşayacağına delalet eder.

Rüyada fare beslemek

73
0
Rüyada fare beslemek

Rüyada fare beslemek, etrafınızda olan kişilerin sizin iyiliğinize karşı kötülük yapacağı anlamına gelir. Elinizdeki imkan ve olanaklarda gözü olduğu ve kıskançlığı olarak yorumlanır. Rüyada fare beslediğini gören kişinin çevresinde hırsızlık yapan kişilere karşı dikkatli olması gerekir. Aynı zamanda görülen bu rüya kişinin geleceği için bir işaret olarak ta  yorumlanır.

Rüyada ayı yavrusu görmek

123
0
Rüyada ayı yavrusu görmek

Rüyada ayı yavrusu görmek,  zorluklar ve sıkıntılarla mücadele edilecek bir döneme işaret eder. Genel olarak rüyada ayı görmek hilekar ve kötü niyetli insanlarla karşılaşmaya işaret eder. Rüyada yavru ayı görmek gücü kuvveti olmayan zayıf düşman olarak yorumlanır. Rüyada yavru ayı sizin çevrenizle ailenizle yada iş arkadaşlarınızla yaşayacağınız sorunlar olacağına yorumlanır.

Rüyada Çilek Yemek

51
0
Rüyada Çilek Yemek

Rüyada çilek yemek, rüya sahibinin özel yaşamında önemli gelişmelere, mutluluğu bulacağına, sevgisine karşılık alacağına işaret eder. Rüyayı gören kişinin etrafında etkilendiği kişi tarafından fark edilmesine ya da zamanda böyle bir kişinin karşısına çıkması muhtemeldir. Bu rüya aynı zamanda uzun zamandır görüşmediği çok sevdiği bir akrabası ya da arkadaşına kavuşmasına da delalet eder.

Rüyada çilek toplamak ise rüyayı gören kişi tarafından hayırlı haberler alacağına işaret eder. Eğer mevsimi olmadığı halde kişi çilek topladığını görüyorsa şaşıracağı bir haber alacağına işaret eder.

Rüyada Cami Avlusunda Yatmak

94
0
Rüyada Cami Avlusunda Yatmak

Rüyada cami avlusunda yatmak, maddi imkanların güçleneceğine, kazançlı bir iş yapacağına işaret eder. Bu rüyayı gören kişi zamanla elde ettiği onura ve yardım alarak eriştiği zafere işaret eder. Kişinin gördüğü rüya geride bıraktığı zorluklardan kurtulmasına ve düşlediği büyük güce, uzun süren çabaların sonunda gözlediği mala, uğraşarak elde ettiği az olan kazancının artacağına, uzun bir bekleyişin sonunda hayalini kurduğu temiz kazanca işaret etmektedir.

Rüyada Asker Görmek

52
1
Rüyada Asker Görmek

Rüyada asker görmek, çok güzel gelişmelerin yaşanacağına delalet eder.Büyük başarı galibiyetin mutlulukla karşılanacağını ve tehlikeden uzak bir yaşam süreceğine işaret eder. Bir diğer tabire göre ise rüyada asker görmek, müminler hakkında zafer ve zalimlerden intikam almaya işarettir.

Bu rüyayı gören kişi henüz askerlik görevini tamamlamış ise yakın zaman içerisinde askere çağırılacağına delalet eder. Rüyada asker olduğunu gören kişinin başarı ve zenginlik için bütün gücüyle çalışması gerektiğine işaret eder. Kişi eğer rüyasında asker ile konuştuğunu görüyorsa tüm zorluklardan başarılı ile kurtulacağına işaret eder.

Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi

55
0
Rüyada Göğüsten Süt Gelmesi

Rüyada göğüsten süt gelmesi, bu rüyayı gören kişiler güzel ahlaklı ve dini vecibelerini yerine getiren kişiler olarak adlandırılır. Rüyayı gören kişinin kısmetinin ve şansının açık olduğu bol kazançlı bir yaşam süreceğine delalet eder. Eğer rüya sahibi iki göğsünden de süt geldiğini görüyorsa karşısına hayırlı kısmetler ve pek çok iyi fırsat çıkacaktır. Eğer bu rüyayı gören kişi yaşlı bir kimse ise vefat edecek diye yorumlanır.

Eğer bu rüyayı gören bir erkek ise yaşamındaki gelişmelerin iyi olacağı ve bolluk içinde kazancının artacağına işaret eder. Rüyada meme görmek ile ilgili bir çok tabir bulunmaktadır. Genellikle rüyasında göğsünden süt geldiğini gören kişinin evladının kız çocuğu olacağı şeklinde yorumlanır.

Rüyada Çikolata Görmek

320
1
Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada Çikolata Görmek

Rüyada çikolata görmek, Bir kutlama olacağına kendinizi ödüllendirmeye işaret eder.Yaşamınızda aldığınız önemli kararlarda mantığınızla değil daha çok duygularınız yön vermesiyle hareket edeceğinize işaret eder.
Rüyada çikolata görmek, ferah ve sevince; hak edilerek kazanılan mülke,mal varlığınız büyüyeceğine delalet eder. Bu rüya, birçok insanla tanışıp, yeni arkadaşlıklar kurmanın habercisidir.

Rüyada Çikolata Yemek

Rüyasında çikolata yiyen kişi, hayatında güzel anlara tanıklık edeceğine ve mutluluk verici gelişmeler yaşayacağına delalet eder. Eğer kişi rüyasında çok fazla çikolata yediğini görüyorsa, hırslarına yenik düşeceğine işaret eder.

Rüyada incir yemek

44
0
Rüyada incir yemek
Rüyada incir yemek, özel hayatta ve sosyal hayatta çok güzel ve iyi zamanlar geçirileceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine işaret eder.
Sağlığına dikkat ettiği taktirde uzun ve sağlıklı bir ömür geçireceğine işaret eder. Rüyada incir yemek ve görmek daima kısmettir. Özellikle olgun bir inciri görmek ya da yemek büyük bir kısmet yakalayacağı anlamına gelir. Rüyada incir ağacı yemek, zengin çok menfaatli bir kimseye işaret eder.
Yine rüyada görülen incir, uğursuzluk ve kötü şansın yok olacağına bol nimete işaret eder. Bazı tabirlere göre rüyada incir görmek, rüya sahibinin zahmetsiz ve uğraşsız ulaşacağı bolluk ve berekete işaret eder.

Rüyada hıçkırarak ağlamak

50
0
Rüyada hıçkırarak ağlamak

Rüyada hıçkırarak ağlamak,

Maddi sıkıntıda olan insanların feraha kavuşacağına işaret eder,sıkıntı çekerek ulaşacağı mertebe olarak yorumlanır. Bazı yorumlara göre de zorluklardan kurtulmaya huzura ve manevi zenginliğe ulaşacağına işaret eder.

Rüyada birini ağlarken görmek,

Rüyada Ağlayan Kadın Görmek,kötü huylu eşe, kötü niyetli insanlara ve dost görünümlü düşmanlara işaret eder. Özellikle çevresindeki insanların işlerini bozmaya uğraşması da rüyada kötüye yorumlanır. Bu kişilerden zarar görülecek rüya sahibinin kötü günler geçireceğine işaret eder.