Ana Sayfa Blog Sayfa 3

Zara isminin anlamı

52
0
Zara isminin anlamı

Zara İsminin Anlamı: Zara ismi; “Zara çok asil,uysal,güzel ve çalışkan demektir.” anlamına gelmektedir. Zara ismi bir Kız ismidir, bu ismin renk sembolleri: Pembe. Zara isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 4’dir.

Özbatu isminin anlamı

18
0
Özbatu isminin anlamı

Özbatu İsminin Anlamı: Özbatu ismi; ” Öz batu.” anlamına gelmektedir. Özbatu ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Özbatu isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 7’dir.

Özerkin isminin anlamı

22
0
Özerkin isminin anlamı

Özerkin İsminin Anlamı: Özerkin ismi; ” Özgür, güçlü kimse.” anlamına gelmektedir. Özerkin ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Özerkin isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 8’dir.

İmam isminin anlamı

17
0
İmam isminin anlamı

İmam İsminin Anlamı: İmam ismi; ” 1. Namazda kendisine uyulan kimse. 2. Önde bulunan, önayak olan kimse. 3. Halife. Devlet başkanı. 4. Mezhep kuran yüksek dereceli alim. 5. Hz. Ali neslinden gelen. 6. İmamı Âzam: Hanefiyye mezhebinin kurucusu.” anlamına gelmektedir. İmam ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. İmam isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 5’dir.

Karasu isminin anlamı

21
0
Karasu isminin anlamı

Karasu İsminin Anlamı: Karasu ismi; ” 1. Ağır akan su. 2. Çoğunlukla gözün iç basıncının çoğalmasıyla kendini gösteren körlüğe neden olabilen bir göz hastalığı.” anlamına gelmektedir. Karasu ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Karasu isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 6’dir.

Ediz isminin anlamı

27
0
Ediz isminin anlamı

Ediz İsminin Anlamı: Ediz ismi; ” 1. Yüksek, yüksek yer. 2. Ulu, yüce, değerli.” anlamına gelmektedir. Ediz ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Ediz isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 4’dir.

Necib isminin anlamı

14
0
Necib isminin anlamı

Necib İsminin Anlamı: Necib ismi; ” 1. Soyu sopu temiz pak olan kimse. 2. Asilzade, kıymetli, üstün. 3. Güzel ahlak sahibi Türk dil kuralı açısından “b/p” olarak kullanılır.” anlamına gelmektedir. Necib ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Necib isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 5’dir.

Nüzhet isminin anlamı

25
0
Nüzhet isminin anlamı

Nüzhet İsminin Anlamı: Nüzhet ismi; “. 1. Neşe, eğlence, eğlence yerlerini seyredip gezme. 2, Sevinç, ferahlık Erkek ve kadın adı olarak kullanılır.” anlamına gelmektedir. Nüzhet ismi bir Kız ismidir, bu ismin renk sembolleri: Pembe. Nüzhet isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 7’dir.

Yaldırak isminin anlamı

30
0
Yaldırak isminin anlamı

Yaldırak İsminin Anlamı: Yaldırak ismi; ” Ak, parlak, ışıltılı.” anlamına gelmektedir. Yaldırak ismi bir Erkek ismidir, bu ismin renk sembolleri: Mavi. Yaldırak isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 9’dir.

Berşe isminin anlamı

24
0
Berşe isminin anlamı

Berşe İsminin Anlamı: Berşe ismi; ” Hep, bütün, çok.” anlamına gelmektedir. Berşe ismi bir Kız ismidir, bu ismin renk sembolleri: Pembe. Berşe isminde bulunan karakter sayısı toplamda: 6’dir.