Ana Sayfa Burçlar İkizler burcu erkeği (21 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcu erkeği (21 Mayıs- 21 Haziran)

22
0
İkizler burcu erkeği (21 Mayıs- 21 Haziran)

İkizler burcu erkekler nazik, etkili konuşan ve cazibeli yapısıyla ilk anda dikkatleri üzerine çeker. İkizler erkekleri genelde çok kararsız kişilerdir bu yüzden onlarla bir ilişkiye başlamak tam bir sorun olabilir. Kararsız yapılarının yanı sıra bir ikizler erkeğini her haliyle çekmek çok zordur. Çocuksu tavırları ile sürekli ilgi bekleyen halini onu ilk defa gördüğünüzde hiç anlamayabilirsiniz.

İkizler erkekleri para konularında iyi değildir. Bir anda bütün birikimlerini harcayıp bitirebilirler. Duygusal yönden bakmak onlara çoğu zaman çok zor gelmiştir. Bu yüzden mantıksal olarak düşünmeye çalışırlar.

Bir ikizler erkeği sizi bir anda havalara uçurabilir, duygusal bir şok yaşatabilir. Siz bulutlarınarasında dolaşırken oda bu duyguları paylaşmaktadır fakat bir sorun vardır. Bu duygusal patlamanın ne zaman biteceğini ne siz bilebilirsiniz nede karşınızdaki ikizler erkeği bilebilir. 5 dk içinde eski halinden eser olmayan biri ile karşılaşabilirsiniz. Bunu yaşadığınızda size söyleyeceği şey bir güvence vermediğidir. Gerçekten size hiçbir zaman bir güvence vermemiştir. Eğer siz onun ağzından böyle bir söz almak istersenizde bu sözü tutamayacağını bilmeniz gerekir. 

Bu yüzden ikizler erkeği çok zorlu bir erkektir. Sabah çıkarken akşam gelmeyebileceğini bilmeniz gerekir.

Sizi sürprizleri ile şaşırtabilir. Yine o dengesizliği ile size inanılmaz sürprizler yapabilir ve buda ikizler erkeğinin en yaratıcı olduğu konulardandır.

İkizler erkeği genel olarak tek gecelik ilişkiler yaşamaya meyillidir. Eski anılara takılıp kalmaz. 

Ayrıca ikizler erkeği ellerini çok iyi kullanırlar. Size dokunurken bütün duygularınızı etkilerler.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz