Ana Sayfa Burçlar İkizler burcu kadını (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu kadını (21 Mayıs-21 Haziran)

18
0
İkizler burcu kadını (21 Mayıs-21 Haziran)

İkizler burcu kadını enerjik ve hareketli yapıdadır fakat dünyanın en kararsız kadınları olma özelliğini taşırlar. Bir ikizler kadını ile birlikteyseniz hissedeceğiniz şey sanki bir kişiyle değilde birden fazla kişiyle birlikte olduğunuzdur. Ani düşünce değişiklikleri sizi şaşırtabilir.Bu yüzden ikizler burcu kadınları anlamak çok zordur.

İkizler burcu kadınının en sevdiği şey yeni bir şeyler görmektir. Çünkü sürekli etraflarında olan şeylere karşı duygusal karmaşıklık yaşarlar ve yeni şeyler denemek onlara iyi gelir. Bu yüzden yeni insanlarla tanışmayada çok isteklidirler.

Unutmamak gerekirki her bir ikizler kadını diğerlerinden farklıdır. İkizler kadınının en çok sevdiği şey ilgi görmektir. İlgisiz bir yaşamda kendilerini bir hiç gibi görüp kısa sürede ağır bunalımlara girbilirler. 

İkizler kadını cinselliği;

İkizler kadını cinsel zevklere aşırı düşkün değildir. Cinsel aktivitelerde bile beyinleri başka yerde dolaşır durur ve kendilerini veremezler, beyinlerinde hala herşeyi eleştiriyorlardır. Fakat birden fazla kişiliği olan ikizler kadınının içinde illaki romantik bir kişilik vardır. Bu yüzden o romantik kadını bulmanız gerekir fakat nasıl yapacağınız tamamen size kalmış.

İkizler kadınları aynı zamanda çok huysuzlaşabilir. Bir anda büründüğü kişilik sizi çok fazla şaşırtabilir ünkü bir anda  bambaşka bir kişi olur. Bunun yanı sıra pot kırmaları, başkalarına karşı verdiği yersiz ters cevaplar içinde olan küstah kişiliklerden biridir.

İkizler kadınları çok iyi yemek yapabilir. Sofra düzeni ve lezzeti harikadır. Fakat eleştiri yapmaya kalkarsanız normal mi karşılayacağını yoksa bir anda geceyi mahfeden bir kavga mı çıkacağını bilemezsiniz.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz