Ana Sayfa Burçlar Koç Burcu Özellikleri (21 Mart- 20 Nisan)

Koç Burcu Özellikleri (21 Mart- 20 Nisan)

29
0
Koç Burcu Özellikleri (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu en ilgi çeken burçlardan biridir. Bir çok kendine has belirgin özelliği bulunan koç burcu insanlar genel olarak çok sevilir ve saygı duyulur.

Koç burcu zodyaktaki sırada ilk olma özelliğini taşır. Koç burcu birini  hem çok kolay hemde çok zor tanıyabilirsiniz çünkü kendi içinde verdikleri kararları dışavurma konusunda çok beceriklidirler.

Koçlar bencil olarak geçsede aslında öyle değildir. Onlar sadece kendilerinin düzeyinde olan veya daha yüksek gördükleri kişilerle arkadaşlık kurmak isterler. Bunu yalakalıktan dolayı yapmazlar sadece kendileri kadar pratik düşünemeyen kişilere uzun zamanlar katlanamamalarından kaynaklıdır. Bunu bilerekte yapmazlar çünkü onların gözünde yaşayan herşeyin eşit değeri vardır. Kendi içlerinde karar veremedikleri ikilemde budur. Bütün insanlar için mi yaşamalıyım yoksa kendim için mi? 

Koç burcu insanlar ayrıca çok pratik zekalıdır. Karşılarına çıkan her zorluğa o kadar kısa sürede o kadar kolay çözümler bulurlar ki gerçekten paçayı kurtarırlar. Onlarla kısa süreler beraberce vakit geçirdiğinizde bu özelliklerini göremeyebilirsiniz fakat özel hayatlarının çoğu kısmında bu üstün zekaları fark edilir boyuttadır.

Koç burcu kişiler çok hareketlidir ve enerjilerini herkese geçirebilirler. Bu onları öncü yapar. Belli küçük gruplarda gidilecek yeri belirleyen veya müdürlük yapan çoğu kişi bu yüzdendir ki koç burcudur.

Bunun yanı sıra seyahat etmeyi ve yeni insanlar tanımayı çok severler. Her an kalkıp başka bir ile gitmeleri mümkündür. gezmeyi tomayı çok severler fakat bunu yaparken onlar için paranın ve görüntünün hiç önemi yoktur. Sonuç odaklı olmaları bu yüzdendir. Genel olarak lüks restoranları değil hemen yenebilecek ve karın doyurabilecek şeyleri tercih ederler.

Doğa konusunda takıntılıdırlar.

Koçlar bir iş yapmadan önce planlı programlı olmayı başarırlarsa yapamayacakları hiçbir şey yoktur.

Koç burçları sanıldığının aksine aslan burcu kişiler ile iyi anlaşamaz. Çünkü aslan burcu kişiler koç burcunun abartılı davranışlı ve egoist halidir. Koç burçları ise kendini hiçbir kefeye koyamamaları ile ünlüdür.

Koç burcu temel özellikleri;

-Kendilerini arıyorlardır

-Yönetici gezegeni: Mars

-Elementi: Ateş

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz