Ana Sayfa Burçlar Boğa burcu kadını (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu kadını (21 Nisan- 20 Mayıs)

28
0
Boğa burcu kadını (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa kadınlarının çoğu gerçekten muhteşem kadınlardır.

Boğa kadını dış görünüş olarak kıvrımlı bir yapıya sahiptir. Güzel görünümlerine az biraz makyaj yapmayıda severler açıkçası. Bunun yanı sıra gittikleri yerler, yedikleri yemekler, yaptıkları işler hep onlar için önemlidir. Sergileri gezmeye, güzel restoranlarda yemek yemeye, ofislerindeki masalarına, kayfeyi içtikleri kafelere kadar onların önemi vardır.  Kötü bir yerde yemek yemekten nefret ederler.

Boğa kadını bunların yanı sıra karşısında güçlü birini ister. Karşısındaki erkek güçlü, kendi karalarını verebilen biri olmalıdır. Boğa kadını her şekilde kendi başının çaresine bakabilir fakat yinede karşılarında en az onlar kadar güçlü bir erkek arar. İlişkilerinde yalan ve oyunlar döndrmezler. Gayet sakin ve düzdürler. Boğa kadını için en önemli şeylerden biride cinsel zevktir. Boğa kadınlarının cinsel yönleri çok belirgindir ve ateşlilerdir. Sadece değer verdikleri kişilerle cinsel ilişkiye girdikleri önemli bir noktadır.

 

Boğa kadınının birçok yönden belirgin özellikleri vardır. Bu nedenle onları direk olarak tanıyabilirsiniz. Bir boğa kadını etrafındaki ve dünyadaki çoğu kişiden nefret edebilir.

Bir boğa kadını ile ilişki yaşayacaksanız dikkatliolmanız gerekir. Onun istediği
gibi biri olmazsanız büyük bir ayrılıkla karşı karşıya kalabilirsiniz. Bu yüzden boğa kadınları hem en iyileridir hemde en kötüleri.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz