Ana Sayfa Burçlar Boğa burcu erkeği (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu erkeği (21 Nisan- 20 Mayıs)

26
1
Boğa burcu erkeği (21 Nisan- 20 Mayıs)

Boğa burcu erkeği en ilgi çeken ve bu yüzden en bilinenlerden biridir.

Boğa burcu erkeğinin dış görünüşü genel olarak çok orantılır. Kısa veya uzun biri olsada vücutları düzenli ve simetriktir. Boğa burcu erkeği genel olarak yakışıklı olur veya kendine has bir havası vardır. Beyaz tenleri bu erkeklere çok yakışır.

Boğa erkeği çoğu kadın tarafından en çekici erkek olarak bilinir. Sakin ve zarif tavırları, düşünceleri, ağır ve kararlı hareketleri bu kişilerin cool görünmesinin en büyük etkenleridir. Boğa erkeği yemek konusunda çok zevklidir. Yemek yapabilirler ve hatta bir restoranda otururken karşınızda yemek yemekte olan boğa erkeğine hayran kalabilirsiniz çünkü asalet dolu duruşları ile birlikte yemeği yavaş yavaş ve cool bir şekilde yemesi sizi etkileyecektir.

Boğa burcu erkeğinin cinsel dürtüleri 10 üzerinden 10 alacak düzeydedir. Boğa erkeğinin cinsel hayatı tek kelime ile özetlenecek olursa “ateşli” demek en doğrusudur.

Boğa burcu erkeği bütün bunlara rağmen popülerlikten hoşlanmaz. Öte yandan lider olma gibi bir çabaları yoktur. Lider olmayı ve her zaman göz önünde olmayı her zaman sevmezler. Zevk almadığında bir grup kişi arasında kendi çekiciliğini bozmadan kendini gruptan soyutlayabilir. Bu nedenle onu köşede rahatça oturmuş kitap okurken veya müzik dinlerken görebilirsiniz. Bir işi başlatmayı değil kendine göre bir iş bulmak onlar için daha kolaydır.

Boğa erkeği partnerinin zeki olmasını ister. Ayrıca ilişki yaşadığı kişide duygusal ve kişisel uyum kadar dış görünüşede önem vermektedir. İnatçıdır kendi doğrularında diretir ve birşey söylendiğinde onun yapılmasını ister. Kolay sevmez zor sever fakat sevdikten sonra muhteşem ötesi bir ilişki yaşama olasalığınız çok yüksektir.

Boğa erkeği çok zor sinirlenir. Genel olarak sinirlendiği şeyleri kendi içine atarak bastırmayı öğrenmiştir. Fakat sinirlenme eşiğinin üzerine çıkıldığı anda adeta bir boğaya dönüşür ve önündeki herşeyi kırıp devirir, Çok sinirlenmiş bir boğa erkeğine çok yaklaşmamak gerekir.

 

1 Yorum

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz