Ana Sayfa Burçlar Koç burcu erkeği (21 Mart- 20 Nisan)

Koç burcu erkeği (21 Mart- 20 Nisan)

20
0
Koç burcu erkeği (21 Mart- 20 Nisan)

Bir koç burcu erkeği (21 Mart-20 Nisan)ni uzaktan görünce bile tanıyabilirsiniz. Etraflarına yaydıkları inanılmaz enerji onları direk odak noktası yapar ve her zaman gülüyorlardır. Etraftakileri fark ettirmeden yönlendirmeyi başaran koç burcu erkekleri liderlik özellikleri ile ünlüdür ve onların dediğini istemeseniz bile yapmak zorundasınızdır. Garip olan ise istemeyerek yaptığınız bu işten zevk almanızı ve onlara güvenmenizi sağlarlar. Hareketli bir yaşam tarzı süren koç burcu erkeklerinin ne zaman nerede ve kiminle olacağını tahmin etmek mümkün değilidir. Arkadaş olarak bir koç burcu erkeği ile muhteşem eğlenebilirsiniz.

Koç burcu erkeği ile ilişkiler konusunda da farklı tatlar yakalayabilirsiniz. Bir koç burcu erkeği ilişki yaşayacağı kişinin onun pratik zekasını anlamasını ister yani zeki olmalıdır. Bunun yanında en az onun kadar hareketli olmalısınız bir şey yapmak istediğinde yorgunum sözcüğü ile her şeyi berbat edebilirsiniz. Koç burcu erkeği genel olrak kendi gibi biri ister. Onun gibi düşünebilen biri onunla dünyanın en iyi çifti olabilir. Burada önemli olan ona karşı herşeyi abartısız bir biçimde küçük küçük yapmanızdır. Hayat  koç burçlarına göre gerçekten boştur. Sinirlenmek, herşeye kızmak, duygularıabartmak onlaraa göre değildirKoç burcu erkeği kolay hoşlanır fakat gerçekten aşık olduğunda asla unutmaz. Ayrıca koç burcu erkekleri akıl vermeyi çok sever ve söylediklerini dinlemelisiniz. Size akıl vermek için baskı yapmayacaklardır fakat konuşmaya başladıklarında onları iyi bir şekilde dinlemeye başlarsanız mantıklı, çok yönden bakabilen ve  doğru yolu gösteren kişiler olduğunu göreceksiniz. 

Bunun yanı sıra bir koç erkeği ne kadar hareketli olursa olsun gerçekten aşık olduğu kişiyi aldatmayacaktır. İdealist yönü bunu yapmasına izin vermez.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz