Ana Sayfa Burçlar Koç burcu kadını (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu kadını (21 Mart – 20 Nisan)

24
0
Koç burcu kadını (21 Mart – 20 Nisan)

Koç burcu kadını genel olarak koç burcunun özelliklerini taşımasının yanı sıra ilişki yönünden kötü ünü ile bilinir. Şayet bir koç burcu kadınına aşık olduysanız işiniz çok zor bunu bilmelisiniz. Bir koç kızı size hayatı zehir edebilme kabiliyetine sahiptir ve isterse gerçekten düşünemeyeceğiniz şeyler yapabilir.

Bir ilişki yaşarken koç kızları hayatta sadece ve sadece size tapmayacak. Bu aldatacak anlamına asla gelmiyor fakat karşınızdaki dünyaya o kadar bağlı, özgürce yaşamayı seven ve enerjik birisi ki onu kontrol etmeniz çok güç. İlişki sırasında koç burcu kadın ile ilişki yaşamanın şans mı yoksa şanssızlık mı olduğunu anlamayabilirsiniz. 

Koç burcu kadını karşısında yapacağınız en önemli şey güçlü olmaktır. Koç kadını bu gücünüzün sınırlarını her saniye deneyecek ve bu yüzden ne kadar güçlü olursanız olun bir koç kadınını zapt etmek her yiğidin harcı değildir. Ayrıca koç kadını gururlu ve kırılgandır fakat kırıldığı zaman sizi de kırar ve en ufak şeylerden tartışmalar çıkabilir.

Koç kadını liderdir ve ilişkilerinde de bu özellik belli olur. Hamleleri onun yapmasını beklemeniz gerek ve zaten bu hamleleri kısa sürede yapacaktır. Siz ondan önce davranmaya kalkarsanız ters tepki yaratabilir. Onun çekiciliğine ne kadar dayanabileceğinizi görmek ister ve siz dayandıkça o hamleleri ard arda yapmaya başlayacaktır. Umursamaz davrandıkça sizin etrafınızda pervane olacak.

Bir koç kadınını kısıtlamaya çalışmak yapabileceğiniz en büyük hatadır. Enerjik olması ile her şeyi yapma yeteneği bulunan koç kadını kısıtlanırsa ölmüş demektir ve bunun oda farkındadır. Bu yüzden ilişkiyi bitirebilir ve aşık olma potansiyeli çok yüksek olduğu için yakın zamanda başka birini bulabilir. Ayrıca etrafında biri yok ise de onun için problem yoktur çünkü koç kadını kendi başına çok güzel yaşayabilir.

CEVAP VER

Yorum alanını doldurunuz!
Ad soyad alanını doldurunuz